Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy egészséges...

Mit tegyek, hogy egészséges legyen a babám?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok és még nem vagyok terhes. Nem dohányzom , nem iszom , nem kávézom , néha egy kis cola és sok édesség (ami tudom , hogy nem jo), de nem vagyok kövér (54kg és 160 cm magas).
2013. aug. 8. 13:45
 1/5 málna_ ***** válasza:

sportolj, egyél egészségesen.

de erre nincs recept, egészséges embereknek is lehet gond a babájukkal..

2013. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért a sok édességgel vigyázz, mert a cukrodat bezavarja, és az is a termékenységet csökkenti. Második típusú cukorbetegséget lehet elérni a sok édességgel. Az nem egy olyan állapot amit azonnal érzel, de alattomos.
2013. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Először is célszerű egy méregtelenítés mindkettőtöknél, mert elég sok szennyet megetet velünk az élelmiszeripar, majd a szervezeted feltőltése vitaminokkal, ásványi anyagokkal.Figyelj oda a helyes táplálkozásra.Ha meg már megfogant a baba akkor az ő fejlődésének megfelelően a 3 trimeszterben az ő és a Te egészséged védelmében a szükséges vitaminok, ásványok fogyasztása minőségi forrásból.
2013. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Imádkozz. A többi nem rajtad múlik!
2013. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedj terhesvitamint!
2013. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!