Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek gyereket szeretnék...

Mit tegyek gyereket szeretnék de a párom idősebb mint én 45 (ő a nő) én 38 vagyok van más lehetőség? Úgy értem lombik vagy valami béranyaság mert szeretem őt csak félünk hogy a baba beteg lenne.

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne féljetek!!!!!!!! Ma már olyan vizsgálatok vannak, amivel kiszűrhetők a genetikei betegségek. Beszéljetek nőgyógyásszal és ő mindent elmagyaráz. A kockázatokat is elmondja és majd akkor még eldönthetitek. A lombik akkor jöhet szóba, ha természetes úton nem sikerül. Próbálkoztatok már és nem sikerült, vagy csak kérdezted?
2008. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a hirességeket.Szinte mind ilyen korban vállalt gyermeket.A rendellenességeket már idöben kiszürik.Konzultáljatok egy orvossal,mik a kockázatok,és aszerint mérlegeljetek.Az egyik ismerősőm 40 évesen szült egy édes kisfiut.
2008. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A betegsegtol ne feljetek, azokat tenyleg szurik.

Viszont parod kora miatt szinte 100%, h orvosi segitseggel fog tudni megfoganni a baba, ezert javasom, keressetek fel a Kaali Intezetet, ok ezzel foglalkoznak.


www.kaali.hu

2008. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El kell mennetek vizsgálatra, leginkább a párodnak és a nődokinál szólni kell,hogy mi a terv. Ittnálunk több korabeli anyuka van egészséges kisbabával. A lombik az tulajdonképpen ugyanaz mint a spontán terhesség, mert az anya petesejtjéről van szó amit megtermékenyítenek és az anya hordja ki, tehát ugyanaz történik, mintha simán teherbeesne. Nyugodtan vágjatok bele spontán, kicsit több vizsgálatra kell számítani, de ha egészségesek vagytok ugyanannyi a gond veszélye mint egy 20 évesnél. A béranyaság pedig ugyanez a párod petesejtje és a te spermád összehozzák egy lombikba, csak más nő hordja ki. A genetikai problémák a két sejtben vannak kódolva, ha probléma van mindegy ki hordja ki a babát..ne vond meg a párodtól azt az örömöt, hoy benne legyen egy baba és ne más viselje a terhességet. Amíg pedig nincs legalább másfél év terméktelenség csak akkor lehet ilyen programhoz folyamodni, de próbálkozzatok, mert ha összejön nagy biztonsággal ki tudja hordani megfelelő vizsgálatokkal..sajnos még egy fiatalnál is előfordul, hogy probléma adodik, tehát ne az életkor legyen a gát ezelőtt. Hajrá nektek és sok boldogságot..irány a nődoki együtt, kikérdezni vizsgálni, nekiállni . És ne ezen filózzatok, mert csak múlik az idő!
2008. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket talán jobban szertnék babát mint a párom! Ígérem megfogadom mindegyikőtők tanácsát!
2008. jún. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!