Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n vk, Duphastont...

8. DPO-n vk, Duphastont szedek, pecsételek, mitől szédülök?

Figyelt kérdés
Lehet h sikerül a bébi?

2013. aug. 10. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
8 nap után biztosan nem a babát érzed ha van...lehet akár a gyógyszertől..én utrot szedek és hasonloan vagyok
2013. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

segíts kérlek a válaszoddal, kell a bíztatás, eléggé aggódom... a betétem fehér, csak akkor van vér ha megtörlöm pisiléskor, és kevés piros mikor pisilek. Betéten semmi. HSG-m volt 15 napja, tüszőrepesztő utáni eks. 8 napja. Duphastotnt 3x1-et szedek, és fekszem. Várom a csodát. Leírnád nálad mizu? Hányadik napon vagy, mennyi gyógyszit szedsz, fekszel-e, vérezgettél, barnáztál-e. Én most olvastam csak, hogy ez nem vérzés ami nekem van, ha a betéten nics, csak a wc-n, hanem barnázás... remélem segít a gyógyszer a beágyazódásban.

Szorítok Neked is, és nagyon várom a válaszod.

2013. aug. 10. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont fordítva; a barnázás egy kis vérzés. Nekem volt mind a kettő elég rendesen és erre kaptam utrogestant. Ekkor már terhes voltam, úgy tudom az utro és a duphaston kb ugyanaz. Tehát ha van baba akkor segít megtartani.

Mióta.kell szedned a gyógyszert? Nekem kb 1 hét alatt megoldotta a vérzés gondot. Mondjuk 2*2 majd 3*2 volt az adag.

De 8 nap után korai még bármit várni... talán ha kis pecsételés volt akkor lehet beágyazódás is. De az nem mindenkinél van ... nálam sem volt.

Várj jó 2 hetet a dpo-tól és tesztelj...a pihenés nem árt...én is fekszem...amit.már nagyon unok.

Ha eszembe jut még valami írok, ha kérdésed van vagy beszélgetni szeretnél írj !

2013. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na már is írok :-)

Lemaradt hogy az összes válaszoló én vagyok.

Meg 13+6 hkm

2013. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Ha előbb olvasom a válaszod, nem írok este a dokinak, h mit tegyek, szedjem e még v ne, mert hogy továbbra is vérzek... illetve ugyanúgy csak a wc-n, betétem továbbra is fehér... fekszem.

Azt írta ne szedjem akkor tovább... majd jövő hónapban korábban elkezdjük.

6. dpo-n este éreztem, h meg fog jönni, akkor hívtam a dokit fel, azonnal ágyba parancsolt, és párom ment a receptért, akkor csütörtök este kettőt kellett bevenni, péntek reggeltől 3x1-et.

Erre képzeld, ma reggel, épp 10 perce, mondom én mielőtt abbahagyom a gyógyszert, csinálok egy x epil tesztet. 9. dpo, hátha.... erre belemártom a pisibe, és full két csík, de utána szépen elhalványult és eltűnt a második, akkor most mi van......????


Van bébi, csak még korai a 9. dpo? Vagy ez negatív? mindenesetre ágyba vágtam magam és bevettem egy bogyót, bajom nem lesz tőle. Szerinted most mi a szitu?????? Csak Te vagy nekem akivel tudok erről beszélni, két gyermekem van, nem vk laikus, de ilyen cipőben még nem jártam :) ha nincs bébi akkor majd következő hónapban időben elkezdem a duphastont, de ha van, nem fogom kockáztatni azzal h abbahagyom, kérlek minden részletére válaszolj a levelemnek, tudom hogy sok kérdés merült fel hirtelen, de le kéne kötözni az ágyhoz, nehogy felszálljak, annyira boldog vagyok. Mesélj, te mennyire véreztél, pontosan milyen volt? érezted a menses érzést is? Ha fekszem nem érzem, de ha fent vagyok többet akkor a hasamon igen... mit tegyek? Nagyon aranyos vagy, köszönöm hogy írtál és itt vagy nekem. Évi :)

2013. aug. 11. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!