Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 6. (tegnap) este...

Ovu után 6. (tegnap) este mindjárt megjön érzésem volt és nagyon enyhén de vérezni kezdtem, az orvos azonnal ágyba parancsolt és 2 Duphastont vetetett be velem. Ma délre leállt a vérzés.3x1-et kell mától szednem. Segíteni fog?

Figyelt kérdés
Állítólag nincs elég sárgatestem a beágyazódáshoz, azért kezdtem vérezni. Volt ilyen nálatok? Fekszek, és szedek mellé folsavat és Magne B6-ot is. Két gyermekünk van, de már 7 éve a második is petevezeték átfújással lett. Most is volt hsg-m, de tüszőrepesztő szurit is kaptam a biztonság kedvéért múlt szerdán így pénteken volt a nagy nap... ma egy hete... és így állok. :( nagyon szeretnénk ezt a babát másfél éve próbálkozunk. Nem késő h csak tegnap kezdtem el szedni a Duphastont, mikor a vér jelentkezett?

2013. aug. 9. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ha az orvos azt mondta neked akkor biztos nem,mi ezekre nem tudunk válaszolni.tegnap biztos mindent elmondott a doki.
2013. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom... :( arra lennék kiváncsi, van valaki akinek segített a Dophastin?
2013. aug. 9. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem vérezgetésre utrogestant adtak, de kolléganőmnek duphastont. Én annyit tudok mondani, hogy mindkettő jó. Én 13 hetes vagyok, kolléganőm pedig 26 hetes. Szóval maga a tabi jó, többi meg már nem rajtad és nem is a dokin múlik. Te megtettél mindent.:-) drukkolok!
2013. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Köszönöm a kommented, rámfér a bíztatás, mert itt feküdni és várni az dő múlását... nem éppen nagyszerű. A betétem száraz, de wcn jön kevés piros vér pisiléskor, és törléskor is van.... doki azt mondja szedjem a 3x1 Dup-ot és feküdjek, mert most vk a 8. napon és kevés a sárgatest, ezért vérezgetek, de attól be tud ágyazódni. Azt mondta jövő pénteken csináljak tesztet a 14. napon és ha negatív, hagyjam abba a gyógyszert... Mit gondolsz ez a vérezgetés mellett be tud ágyazódni a bébim? Kicsit szédelgek még fekve is... ez lehet a gyógyszertől, vagy a bébi? Várom mielőbbi kedves válaszod, és köszönöm hogy szántál rám időt. Gondolom átérzed a helyzetem :)Akinek a kérdésére tudok segítő választ adni én is írok, mert már tudom mennyire fontos a visszajelzés. Évi
2013. aug. 10. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? :)
2015. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!