Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babagyártás alatti előjáték?...

Babagyártás alatti előjáték? Ettől be tud ágyazódni rendesen?

Figyelt kérdés
mondjuk együtt vagytok peteérés alatt és összejött a baba, de mondjuk még nem is tudsz róla, de eltek persze szexualis életet és ingerel a parod belül ujjal.... beagyazodasnal zavaro tenyezo e... vagy hanyagolni szoktatok
2013. aug. 10. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis mi köze lenne ennek a beágyazódáshoz? Vagy szerinted a méhedbe nyúl fel?
2013. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem okoz semmi gondot nyugi. Aki en tervez babaá az is ugyanuyg él nemi életet és mégis hány párnak becsúszik. Ez midnenre igaz, amikro ilyen jut eszedbe ez vagy az árt-e. Gondolj bele hogy akik nem tervezik a babát scak ebcsúszik azoknek sem árt.
2013. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem persze, h nem... csak gondoltam akadalyozo tenyezo lehet, hisz neha maga a szex is az.... megserul a mehszaj, fertozes... ilyesmi, erdekelt, h masok hanyagolk e ilyenkor v nem
2013. aug. 10. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:

aham és akkor mi lesz ha terhes leszel ?

onnantól nem lesz szex????


ha nincs EÜ-s oka akkor nyugodtam élhetsz ugyan olyan neki életet mint előtte

2013. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha így lenne, már kihalt volna az emberiség!

Nyugi!

2013. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze, hogy szeretnek szexelni a parommal, ha terhes leszek... csak nem tudtam, hogy megy ez a dolog... azt hittem olyankor jobban kell magara vigyaznia egy nonek szex alatt is.
2013. aug. 10. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!