Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ilyen egy orvos?...

Hogy lehet ilyen egy orvos? Azért mert 22 évesen gyereket akarok elküld?

Figyelt kérdés
2 éve próbálkozunk a babával pár hónapja voltam nőgyógyásznál elmondtam neki hogy babát szeretnénk a párommal de nem akar összejönni :( az orvos meg még kérdőre is vont hogy miért akarok én gyereket? Várjunk még vele :( és mégis meddig várjunk? Ha két év alatt nem jött össze később se fog... Már kértem időpontot az endo dokihoz ott hátha jobban segítenek...
2013. aug. 11. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem is hallottam,kerüld ezt az orvost!Sok sikert.
2013. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyenekkel határozottan kell beszélni és éreztetni vele, hogy nem a véleményére vagy kíváncsi, hanem a szakmai tudására.
2013. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Keress másik orvost! Nem az ő dolga eldönteni mikor kellene gyermeket vállalnod. Sok szerencsét és mielőbbi gyermekáldást kivánok nektek!
2013. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyennel mi is szembesültünk... Én annyi idős vagyok, mint te, férjem 2 évvel idősebb. Több, mint egy éve nem akar összejönni a baba (nekem a fogamzásgátló óta teljesen megzavarodott a hormonrendszerem), erre a hülye nőgyógyász is csak annyit mondott, hogy minek ilyen korán gyerek... Szerencsére találtunk normálisat, aki tényleg segíteni akar, és ha nem is helyesli, akkor sem mutatja ki. Én inkább áldom magunkat, hogy "ilyen korán" kiderült a gond, és nem mérgeztem magam még évekig a tablettával, így talán könnyebben tudnak segíteni rajtunk. Keress másik dokit!
2013. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én búcsúzóul elmondtam volna neki, hogy gyerekvállalásról dönteni a leendő szülő dolga, megvizsgálni a beteget, vagy diagnosztizálni a problémát pedig az orvos feladata.

Szerintem ezért kapja a fizetését, vagy magánrendelésen a borítékot.

Keress egy másik orvost, ez nem normális hozzáállás.

2013. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen orvossal vitatkozni sem érdemes. Keress másikat, olyat, aki MAGÁTÓL elküld vizsgálatokra, ha szükséges. A történteken pedig ne stresszel, és ne bánkódj, sajna vannak ilyen hozzáállású emberek. Az endo doki a lehető legjobb ötlet volt tőled, illetékesebb a témában, mint a nőgyógyász.
2013. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress másik nőgyógyászt,mikor pozitív lett a tesztem remegve mentem a dokihoz 20 voltam abszolút nem terveztük ilyen korán,a doki miután megvizsgált mondta,hogy látja a petezsákot gratulál,látta,hogy tiszta falfehér vagyok,és még Ő nyugtatott,hogy ne aggódjak,kérdezte komoly kapcsolatom van-e mondtam,hogy 1 éve tart most költözünk össze és mondta akkor nincs miért izgulni nem vagyok már kislány,biztosan jó szülők leszünk.Tényleg hagyd ott,nincs hozzá köze,érdekelne mondjuk 40 éves kismamának mit mond..
2013. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szija!Én csak 21 vagyok, még engem sem küldött el, igaz a válasza annyi volt, hogy nyerjem vissza a súlyom 3hónap alatt és nézünk egy terheléses cukrot.De remélem, ha azzal minden rendben akkor elküld egy hormonvizsgálatra!

Jha és a dokinak semmi köze nincs hozzá, hogy te mikor akarsz gyereket és egy év sikertelen próbálkozás után kötelező kivizsgálnia!!!

2013. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!