Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől volt középidő után 8...

Mitől volt középidő után 8 nappal pirosas pecsételésem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi ciklusomban középidőtájt nem volt semmi piros folt,általában szokott lenni,viszont rá 8 napra egy nagyobb a fehérneműn.A mensesem 2 napot késett legutóbb,mindig pontos volt.Lehetett akkor peteérésem?Lehet,hogy nem középidőben,hanem kicsit később volt?Mástól mitől lehetett folt?Sokat segítene a válaszotok!Köszi előre is annak aki válaszol :)

2013. aug. 12. 12:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Visszatérve a megmondás témára, szerintem az első egy-két együtt töltött hónap után már bátran lehet beszélni erről. Persze nem úgy, hogy ellentmondást nem tűrően kijelented, hogy babát akarsz, de gyorsan! :) Azt viszont kérheted, hogy beszéljetek a hosszútávú jövőről, és mindketten mondjátok el egymásnak, hogyan képzelitek el a folytatást. Ez első lépésnek szerintem jó. És inkább most derüljön ki, ha homlokegyenest mások az elképzeléseitek, mint akkor, amikor már fél éve-éve együtt vagytok...
2013. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsodat kedves uccsó :) igen,beszéltem vele,csak elmondtam neki,hogy 25 éves koromig szülni akarok..most vagyok 22 és fél.Nem reagálta le rosszul,remélem ha pár hónap múlva megint megemlítem neki,már ő is mond egy pozitív véleményt :)
2013. dec. 10. 20:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy szúr a köldököd környékén. Nekem az volt az egyetlen olyan tünet, ami más volt mint a premens. tünetei és baba lett belőle. Szurkolok, hogy sikerüljön.
2014. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jan. 9. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!