Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki lett terhes "megszakításos"...

Ki lett terhes "megszakításos" módszer mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon jól tudom hogy a megszakítás nem védekezés nem is kioktatást kérek. akik így védekeznek azok szerintem olyanok akik úgy vannak vele hogy ha jön a baba akkor ok, megtartjuk, de ha nem az sem baj. én nem látom ebben a problémát. Nem is ezért írtam a kérdést. hanem mert kíváncsi vagyok vajon kinek sikerült így baba és mennyi ideje használták ezt a módszert? Véletlen nem sikerült a megszakítás és azért lett baba, vagy egész egyszerűen csak összejött?

2013. aug. 12. 14:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szia! Mi egy éve választottuk ezt a módszert. Holnap reggel tesztelek :)...huuhh :)
2013. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es,remélem igazad van!!

Utolsó válaszoló,Neked pedig drukkolok,gondolom szeretnétek a babát :)


6-os voltam

2013. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Úgy vagyunk vele, hogy jön, amikor jönnie kell, persze még nem tudatosan tervezzük. De nagyon- nagyon szeretni fogjuk:). Na azért csak tessék szurkolni :) Köszönöm!
2013. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én csak akkor lettem terhes, amikor élesben ment a dolog. 6 évig ment a dolog. Azóta én szeretnék babát, de a férjem nem, ezért mindig megszakítással védekezünk, de nem volt eddig gond. Szóval beválhat.
2013. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Két gyerek után ezt választottuk,mert szerettünk volna harmadikat, csak nem tudtunk megegyezni mikor jöjjön.Úgy voltunk vele ha akar jöjjön ha nem,majd "elkészítjük" élesben,ha már mindketten nagyon akarjuk,hogy pont most.5 évig nem lettem terhes,majd mikor átbeszéltük,hogy 33 vagyok már és nagy lesz a korkülönbség,ideje lesz nekigyürkőzni-akkor már ott volt a baba.
2013. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
en ugy estem teherbe a harmadik babammal aki 17 honapos :) ja es kb egy evig vedekeztunk ugy na most is megszakitassal vedekezunk de meg eddig nem jott osze, na nem mintha akarnank... de ha jon nem fogom, elvetetni
2013. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nálunk az a helyzet hogy van egy 4 éves és egy 1,5 éves, és már megbeszéltük hogy szeretnénk még egyet, és én szeretnék kicsi korkülönbséget a két apró között, de a párom meg meg akarja várni a decembert a próbálkozásig mert akkor fogunk kb az új lakásunkba költözni. És szerinte ha most terhes lennék akkor sok energiát és némi pénzt is elvinne a terhesgondozás na meg akkor már kiságy stb stb és ő most minden pénzt a házra akar költeni. Szóval megegyeztünk hogy oké, így védekezünk, ha jön akkor jön, ha nem akkor majd decemberben rákészülünk :D Mi már 5. hónapja vagyunk így. Köszike a válaszokat.
2013. aug. 13. 06:54
 18/23 anonim ***** válasza:
Mi 14 éve védekezünk így,eddig 3 alkalommal maradtam kismama de úgy hogy élesbe ment,akartuk,és 2-3 hónapos próbálkozásokra sikerült mind a 3 gyerek.Most viszont egy görbe estét csaptunk,kettesbe voltunk,gyerekek a mamánál..finom borocska,3 légyott... a nemvárt előtt vagyok pár nappal,a gyomrom nem a ,,régi,, a hőm az egekbe 37.2, ilyenkor már száraz szoktam lenni,de most sűrű krémes folyásom van..hááááttt,kíváncsi leszek,mi lett a romantikus megszakításos védekezéssel töltött esténk vége.Vagy valaminek a kezdete? ;) Bánni nem bánnánk,bár tény,hogy nem terveztünk többet.
2013. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
11-es válaszoló,mi lett a teszt eredménye?
2013. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. A tesztem negatív lett, holnap csinálok egy újat.
2013. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!