Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki lett terhes "megszakításos"...

Ki lett terhes "megszakításos" módszer mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon jól tudom hogy a megszakítás nem védekezés nem is kioktatást kérek. akik így védekeznek azok szerintem olyanok akik úgy vannak vele hogy ha jön a baba akkor ok, megtartjuk, de ha nem az sem baj. én nem látom ebben a problémát. Nem is ezért írtam a kérdést. hanem mert kíváncsi vagyok vajon kinek sikerült így baba és mennyi ideje használták ezt a módszert? Véletlen nem sikerült a megszakítás és azért lett baba, vagy egész egyszerűen csak összejött?

2013. aug. 12. 14:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na megcsináltad a másikat??? Mi lett az eredménye???
2013. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én sok sok éve védekezem így és sosem lettem terhes, a mostani és az előző párommal sem. Szerintem sok esetben megfeledkeznek magukról az urak és akkor jön a baleset...
2019. máj. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

"Egyes szakértők szerint az előváladék elegendő spermiumot tud "felvenni" az előző ejakulációkból a húgycsőben maradt spermiumok közül ahhoz, hogy terhességet okozhasson"


"Amennyiben a férfi az ejakulációk között vizel, még mielőtt újra közösülne, úgy kiürítheti a spermiumokat a húgycsőből, ezáltal hatékonyabban alkalmazhatja a megszakításos közösülést."


Mi aznap egyszer voltunk egyutt es idoben kivette. Elotte gumival vedekeztunk, de ugy voltunk vele akkor kihagyjuk. Baba lett a vege, de nem bantuk meg.

Viszont ezek utan en mar nem bizok a megszakitasos modszerben.😋

2020. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!