Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, lombik kezelés...

Lombikosok, lombik kezelés alatt lehet szedni antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Most 7végén fog megjönni a vérzésem.Közben az orvosom elküldött hüvelyváladékra.Találtak valami bacit kaptam kupot,ismét levették erre találtak egy másik bacit.És most nagyon uzgulok,mert kezdenénk a 3.lombikot már iszonyatosan vártam.Szerintetek elkezdik így?A ciklus 5.napjátok kezdődne a szurás addig van még 10 nap.
2013. aug. 12. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd a dokid megmondja.Megértem,hogy nagyon várod már,de szerintem jobb ezeket kikezelni előtte.Nekem nem volt ugyan az elején,mégis 29. héten megszülettek a trikreim. Nem derült ki a koraszülés oka,de arra gyanítottak,hogy valami fertőzés lehetett.Utólag már nem ezzel foglalkoztak,fontosabbak voltak a gyerekek az intenzíven.Ezt csak azért írtam le,hogy jobb ha nem úgy indulsz neki,hogy nincs minden rendben.Ez az én véleményem,a döntést úgyis a dokid hozza meg.Sok sikert!
2013. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2013. aug. 13. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy a leszívás után/előtt is adtak antibiotikumot, Neked az előző kettőnél nem adtak? Tehát az antibiotikum még nem olyan nagy gáz a stimuláció alatt, én még ET után is kaptam, mert influenzás lettem.


De az elsővel értek egyet, jobb "tiszta lappal" indulni, ha ez most egy-két hónap csúszást is jelent, én kikezeltetném, csak a lehető legjobb feltételekkel induljak neki a lombiknak, hiába várom nagyon, de ezen bukjon meg. Mindenesetre ezt Neked és a dokidnak kell eldöntened.

2013. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elírtam, ne ezen bukjon meg. bocsi
2013. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,h írtatok.Szombat este fogom felhelyezni az utolsó kupomat.Biztos hogy meggyógyultam.De hétfőn veszik le a kenetet és akkor kellene elkezdeni a szurikat.Eléggé szomoru vok,mert a szabadságom így lett kivéve,a helyettesemmel így lett megbeszélbe minden:(
2013. aug. 15. 18:07
 6/6 anonim válasza:
Nálam is találtak bacit a lombikot megelőző vizsgálatoknál. Nekem e miatt nem csúszott a kezelés...ha jól emlékszem a vérzés első napjától kellet szednem antibiotikumot naponta. Kb. 9-10. szem volt ami még a leszívás előtt elfogyott. Utána már nem kaptam semmit.
2013. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!