Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Kinek segített a...

Lombikosok! Kinek segített a magas FSH-n a hormonpótló kezelés?

Figyelt kérdés

Az utolsó FSH-m 42 volt (33 éves vagyok) a doki Triaklimot írt fel 2 hónapig, azt mondta ez segíthet, hogy lentebb menjen.

Van, aki ilyet, vagy ehhez hasonlót szedett, lentebb ment az FSH-ja és kezdhette a lombikot?



2013. aug. 8. 08:00
 1/5 anonim válasza:
Én DHEA-t szedtem és a felére lement az FSH-m 6 hét alatt. De sajnos ez csak fals eredmény mert olyankor meg az ösztrogén megy nagyon fel. De kérdezd meg a dokit hogy szedheted-e.
2013. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Én is néztem már a DHEA-t, a doki eddig még nem emlegette, most ezt a hormonpótló kezelést javasolta.



Ebben is ösztrogén van, ami elvileg - nagyon remélem - lenyomja az FSH-t. Megkérdezhetem mennyi az FSH-d? Az enyém több mint 40. :(

2013. aug. 8. 15:51
 3/5 anonim válasza:
Küldtem privát üzit...
2013. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MOMO35 válasza:
Szia.Én is lombikos vagyok,csütörtökön voltam a kaáliba és közölte a doki hogy 60 as FSH érékem van ugyhogy csak petesejt donor jöhet szóba,meg hogy próbéljam meg az aviva tornát hátha segit,és jöjjek vissza 2 hónap múlva és leveszik a vért.
2013. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MOMO35 válasza:
35 éves vagyok és nagyon el vagyok keseredve hogy most mi lesz,mert hogy igy elhajtott a doki,hogy tornázzak és ennyi. Miért nem irt fel nekem is valami gyógyszert ami esetleg segithetett volna? Mit tegyek???
2013. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!