Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Munkahely, probaidő ilyenkor...

Munkahely, probaidő ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
mivan akkor ha munkanélkülin voltam maximálisan kihasználtam , most helyezkedtem el sajnos !!! kiváncsi lennék milyen jutatásokra számithatok ha sikerülne eltitkolni a terhességet a probaidő végéig ami janurban lesz a fizum netto 60000ft elöre is köszönöm a válaszokat!!! és ha nemtudom titokban tartani akkor mi történhet??
2009. okt. 27. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ha nem tudod eltitkolni, és a főnököd olyan a próbaidő alatt minden ok nélkül lapátra rakhat. Én is így voltam de nekem nagyon emberséges a főnököm, elmondtam neki és nem tett ki. Én úgy tudom, hogy a munkanélküli is beleszámít a gyed-be, de az alapja az előző évi átlagkereseted. A lényeg, hogy az előző 2 évben legyen 180 nap amikor biztosított voltál. És csak akkor kaphatod, ha a szülés időpontjában is biztosított vagy (van munkahelyed), illetve azt hiszem 42 nap a biztosítás megszünését követően.

Most ugye volt egy új törvény javaslat is ami szinte teljesen más, de nem tudom az mikor, vagy életbe lép e egyátalán. Az oep honlapján minden fent van.

2009. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probaidon indoklas nelkul folmondhatnak... remenykedj... baratnomet ket nappal a probaido letelte elott kuldtek el, m megtudtak h terhes... De ha normalis a fonokod, akkor nem kuld el... remelhetoleg..
2009. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!