Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ, aztan pozitiv?

Negativ, aztan pozitiv?

Figyelt kérdés
Megcsinaltam 3 terhessegi tesztet, ebbol 2-ot mult heten a 3.-at ma reggel. Mindharom negativ. De a mult hetibol elovettem az egyiket es most nagyon halvanyan van rajta ket csik. Ez mi lehet. Mult heten meg semmi nem volt rajta, pedig egesz nap nezegettem. Atazhatott ennyi ido utan? Nem szeretnek terhes lenni, ezert a kerdes.
2013. aug. 13. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte teljesen kizárható, hogy terhes vagy. Mikor kellett volna megjönnie?
2013. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A teszt eredménye, 10-60 perc után már nem értékelhető. Testtől függ meddig írja a leírás az érvényességet. Ha a másik kettő teljesen hómező , főleg a legutóbbi amit csináltál akkor szerintem nem vagy terhes. Késik már a mensid? Mert akkor érdemes 2 nap múlva egy újat, másfajta tesztet csinálni, biztos ami biztos. A második csík is rózsaszín? Mert a szellem csík vagy átázási csíkok szürkék, sárgásak, fehérek nem rózsaszínek ez esetben ez nem pozitív teszt csak át ázott. Én az x-epil 2 db egy doboz tesztet ajánlom nekem azon sosem volt száradási csík, és nem hazudott. Gyógyszertári tesztek szerintem nem jók nekem terhesen nagyon halványan mutatták, nem terhesen fehér csíkosak lettek. (pl. Gabriell) Még a Lilly nevű teszt jó az is van 2 egy dobozban kb. 900ft az is megbízható, de ha van akkor inkább az x-epilre szavaznék. Nézd meg a negatív teszteket úgy is, hogy ablakra teszed, ha úgy sincs semmi csík biztosan nem vagy terhes.
2013. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódnod. A tesztekre rá van írva, hogy csak bizonyos időn belül mutatnak helyes eredményt. Ha időn túl előveszed, bármi is legyen rajta, már nem szabad figyelembe venni. Nekem mondjuk fordítva volt. Pozitív lett, majd egy héttel később, mikor meg akartam mutatni rokonoknak, már nem látszódott semmi, de ettől függetlenül terhes voltam. :) Ráadásul több teszted is negatív és ha meg is jött a menzeszed, akkor no para :)
2013. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az esemeny utani tabletta utan pontosan megjott, rendesen 5 napos volt. Aztan az aktus utan 16 nappal vegeztem az elso tesztet. Koszonom szepen a valaszokat!
2013. aug. 13. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Esemény utáni bogyó után szinte lehetetlenség, hogy terhes maradj. (természetesen itt a gyakorikérdéseken van aki így maradt terhes), de sem az orvosom, sem a védőnőm nem tud olyanról aki esemény utáni bogyó után terhes maradt.
2013. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!