Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek volt egy...

Volt olyan, akinek volt egy vetélése és utána nagyon sokáig nem sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Mennyi idő után sikerült? Kellett orvosi segitség?
2013. aug. 13. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen 2-év telt el a vetélés ota és nm akar össze jönni. :(
2013. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi a probléma?
2013. aug. 13. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónap volt,és sajnos ő sem maradt velünk.Azóta 3 hónap telt el,és még semmi.
2013. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Hát nállam az volt a probléma h 7-db fogam be volt gyulladva és a gyulladás okozta a vetélést.


én voltam az első válaszoló.


És megkérdezhetem h nállad mi a probléma????

2013. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem két éve volt vetélésem és azóta sem sikerül. Probléma a pajzsmirigyem volt szerintem(alulműködik és gyógyszert szedek) a doki szerint pedig a természet szelektál. Lehet, hogy nem lett volna egészséges, ezt a választ kaptam és hogy hamar terhes leszek megint de ennek már két éve.
2013. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A vetélésre nem igazán mondtak semmit azon kivül,h ez előfordul,nem kell megijedni....könnyű mondani,nem velük történt. Nekik mindennapos,nekem nem annyira. Azóta kiderült,h egy kicsit alul működik a pm-em,de ezt se a doki gondolta,h igy van,cs magamtól elmentem megnézetni,már 3 hónapja szedem a gyógyszert. A vetélés óta 4 sikertelen hónapon vunk túl,tudom,h nem sok ez még és nem is jelent bajt,cs ugye az orvosok azt mondják,h nincs miért idegeskedni,ha már egyszer terhes lettem,akk az leszek megint és érdekelt,h erre rá tud e vki cáfolni,úgy látom igen.
2013. aug. 13. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly augusztusban teszteltem pozit, de elhalt sajnos a terhességem még a betöltött 5. hét előtt.

Azóta semmi.

Gyenge IR-em van, és progi alul működésem, de mindkettő kezelve van.

Reméltem hogy talán az "évfordulón majd ... mert pont egy éve próbálkoztunk, mikor összejött.

Úgy jön ki, hogy nem vártam hó elejére, de rövidebben a ciklusaim, így a hó vége is belecsúszhat. Dupla esély :-)

2013. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!