Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire fáj a petevezeték...

Mennyire fáj a petevezeték átfújás (hogy átjárható e a petevezeték)?

Figyelt kérdés
Meddig tart? Adnak érzéstelenítőt? Meddig kell a kórházban maradni?
2009. okt. 27. 18:28
 1/4 Grófházy ***** válasza:

én pont ma voltam...

Ambulánsan csinálták.

kb 10 perc.A katéter felhelyezés kissé kellemetlen,amolyan rákszűrés féle.

Amikor jött a feltöltés azt mondta a doki,hogy feszíteni fog,hát ehez képest nekem rendesen fájt.

Olyan hirtelen jött,hogy még rá sem tudtam készülni.

A bal oldalam el van záródva,ezért fájt annyira.

Jöhettem haza utána rögtön.Viszont mikor hazajöttem lefeküdtem,mert kb még 3-4 órán át fájt.

Gondolom,azidő alatt ürült ki a kontrasztanyag.

Azt hiszem ha röntgennel csinálják,akkor kell maradni.

Nekem UH-s volt.

Írja,ha túl vagy rajt.Neked több sikert és kevesebb fájdalmat


N

2009. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. fél éve volt és azzal nem volt baj, amikor csinálták, kibírtam. ...de utána!!! Doki azt mondta, menjek haza pihenni én nem így tettem, jöttem-mentem, intéztem a dolgom, aztán amikor a fájdalom csillapító kiment belőlem kééész lettem. Tehát, ha végeztél, menj haza és pihenj!!!!
2009. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is mennem kell, de még nincs meg az időpont. Hova mész te? Nekem János kórházba végzik, de én már most félek előre, annyi rosszat hallottam róla. Legjobban attól félek hogy el van zárodva:-( Sok sikert neked!

2009. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valaki azt írta, hogy altatnak!!!Hol?
2009. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!