Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab műtét után hogy...

Missed ab műtét után hogy fogok teherbe esni?

Figyelt kérdés
3 hónap lassan elmúlik és lehet próbálkozni...de félek...nehéz lesz a teherbeesés??hosszabb idő lesz vajon??Vannak tapasztalatok?
2013. aug. 13. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is elhalt a babám a 11 héten.Elötte 2 évet probálkoztunk és rettenetesen féltem,hogy megint nem megy majd simán,de azonnal össze jött.Nekünk 2 havit mondott az orvos,hogy annyit várjunk meg és utánna lehet probálkozni.Szedtem közbe a vitamint és azonnal össze jött.Nem is akartam elhinni,most már 34 hetes vagyok.
2013. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapot vártunk 4. jött a baba. Barátnőm 2 hónapot vártak 4. ben jött a baba. Sógornőm 2 hónapot vártak 5. ben jött a baba. A második babák megmaradtak, nekik már megszületett 2 és 3 évesek, enyém pocakban van 26 hetes. Nehezebb szerintem így a terhesség, sokat aggódik az ember, de egyetlen percig se félj, hogy nem jön majd hamar a baba vagy hogy megint gond lesz.
2013. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:-)Gratulálok nektek!!!
2013. aug. 13. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni emiatt, nem lehet gond. Nekem már azóta kétszer is sikerül. Igaz, én vártam két évet.
2013. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!A tapasztalat az,hogy műtét után sokkal könnyebb teherbe esni,mert a méh nyálkahártyája frissül,könnyebben bele tud ágyazódnia megtermékenyitett petesejt.Nekem anno januárban volt missed-műtétem,márcuius 3-án jött meg utoljára.Áprilisban már pozit teszteltem,abban az évben,december 23-án született meg a lányom,teljesen problémamentes terhességből.Januártól szedtem folyamatosan az Elevitet+ folsavat.2011 májusában volt egy spontán vetélésem a 7.héten.Júliusban pozitívat teszteltem,2012.március 15-én ismét kislányom született,minden teljesen rendben volt vele is.Szóval igen,könnyebben teherbe lehet esni.Sokat aggódik az ember a terhesség alatt(legalább is én állandóan aggódtam) de szerencsére semmi baj nem történt.Kívánom neked,hogy mielőbb babássá válj,és sikerüljön egy gyermeknek életet adnod :-) Egy szülésznő
2013. aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!