Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kismamának nincs joga,...

Egy kismamának nincs joga, hogy mindenkinek akkor mondja el a terhességét, amikor akarja? (Amikor még nem lehet észrevenni. )

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés kapcsán jutott eszembe megkérdezni.
2010. dec. 29. 15:21
 1/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
De van.
2010. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem! Akkor mondod el és annak, akinek akarod.
2010. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom nem mondta el a rokonságának a 2. babánkat. Most kezdem a 30. hetet.
2010. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ...de közben meg más emberek úgyis beszólnak...mi pl. amíg lehet senkinek se mondjuk el a harmadik babát, de már előre hallom a kiakadásukat meg a megjegyzéseket...pedig ez a férjem és az én magánügyem.
2010. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egyetértek veletek!

És mit gondoltok azokról, akik "idő előtt" erőszakkal akarják kihúzni a kismamából a dolgot?

2010. dec. 29. 15:41
 6/10 anonim ***** válasza:
ja az anyósosra gondolsz. hát nemkell vele tartani oly gyakorta a kapcsolatot. ha már most elkezdi a "jogait" akkor nagyon befog lendülni. ha még nembiztos akkor nem az ő ügye. inkább a kismamáé akit idegesít vele.
2010. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) Nem pont az anyósra, bárkire gondolhatok.
2010. dec. 29. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem idegesitet, mikor rakerdeztek, szerintem, nem tul tapintatos dolog, mert akkor mondanam el, mikor jonak latnam. De ilyen esetben az ember kenytelen bevallani, meg ha nem is akarja, kulonben hazugsag lenne. Voltak igy paran, akik rakerdeztek meg nagyon az elejen, pedig semmi kozuk hozza...
2010. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szüleimnél meg akartam várni míg orvos is lát, mert ismertem milyenek. Alig megtudták, már egyből vették a rózsaszín rucikat hiába mondtam h korai, s a vásárlásaimba is beleszóltak, mindent helyettem akartak. Ez is idegesítő volt a számomra. Ja, s a rózsaszín cuccokról annyit, hogy most rám sózták, hogy adjam el, mert fiam lesz. Végül is a kérdésre visszatérve még orvos előtt mondtuk el, mert após nem örült a picinek, csak neki akartuk elsőnek elmondani, mert velünk él. Nem akarjuk, csak rákényszerít minket h vele éljünk, s egy fizúból az albi nálunk ki van sajnos zárva. Végül elmondtuk a szüleimnek is, hogy páromnak jobb kedve legyen, mert nagyon rosszul esett apja hozzáállása. Majd szóltunk a szüleinknek h ne mondják senkinek, mert 12 hétig titkoljuk, s ráadásul volt 5 s 13 hetesen is vérzésem. Persze nem hagyták, hogy a nagyszüleinknek s a rokonságnak mi jelentsük be. Mindkét részről a szülők kifecsegték, s az a legrosszabb benne, hogy após pl. le is tagadta, s a szüleimre fogta, de az érintettektől megtudtuk, hogy kitől hallották.
2011. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! Igen, a hasonló bonyodalmak elkerülése végett szeretnénk akkor elmondani, amikor mi jónak látjuk.
2011. jan. 3. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!