Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovutesztet használtam...

Ha ovutesztet használtam jóstesztként, milyen erősségűnek kell lennie a 2. csíknak terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Reggel csináltam, de elég halovány a csíkocska. Amúgy ma-holnapra nem várom, de sztem lehet, h késői pé-m volt.
2009. okt. 28. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan régen én is hasonlót kérdeztem. Ha mára, holnapra nem várod, akkor már állítólag majdnem olyan erősnek kellene lennie a 2. csíknak is, mint az elsőnek. Azt is hallottam, hogy nagyon megbízhatatlan, mint jósteszt. Ja és több napon keresztül kell reggel csinálni, nézni, hogy erősödik-e a csík.
2009. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem dpo 10.-en lett halvány pozitív, ekkor már a 10-es hcg is mutatta, szóval nem jósolt csak megerősíttete a két eredmény egymást. amúgy én az ovulációtól kezdve minden nap használtam. amikor először poz lett már volt hcg tesztem is így abbahagytam.
2009. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt a linket nézd meg,lejjebb vannak fotók is!

2009. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre ne adj, bírd ki azt a pár napot, amíg kiderült, hogy baba van-e! Nekem az első babámmal olyan pozitív lett a mensi napján az ovutezst, hogy majd leugrott a T csík, sokkal erősebb volt, mint a kontroll!! Ha halvány 2. csík van, az nem jelent önmagában semmit, esetleg akkor, ha másnap reggel erősödik!

Én múltkor ezen felbátorodva vettem hcg tesztet, ami szintén pozitív lett másnap!

Most, a 2. babámnál a nemvárt előtt reggel csináltam ovutesztet, egy leheletnyi 2. csík volt rajta, inkább semmilyen... El is keseredtem, de mivel azért józan ésszel tudtam, hogy az a teszt az LH kimutatására való, ugyanabból a pisiből megcsináltam a terhességi tesztet is, ami a nemvárt előtti napon erős pozitív lett.

:)

Úgyhogy ebben a jós dologban ne bízz! Mert nagy a pofáraesés lehetősége!

2009. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!