Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt után...

Halvány pozitív teszt után egy negatív? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap lesz 1hete hogy késik a havim.Ma csináltam délelött egy tesztet ami halvány második csìk volt.Délután csináltam mégegyet az pedig negatïv.Mostanában elég stresszes is vagyok megis vagyok fázva de ennyit késni nem szokott.Nincs tervben mégegy gyermek.Van egy 2,5éves lányom.Őt terveztük de most nem menne mégegy.Nemtudom hogy eshettem teherbe hisz vigyáztunk.Segítségeteket kérném hogy a halvány pozitív is pozitív?De ha terhes lennék kimutatta volna a délutáni is nemigaz?Egyik sem reggeli vizeletből volt.Legközelebb csak szerdän tudok tesztelni de addig megőrülök!:( Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 16. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
A délutáni pisi sajnos nem igazán jó. Nekem is volt halvány tesztem reggel és délután meg nega volt. És mégis terhes voltam. Persze az is igaz, hogy akkor méhen kívüli volt, és két hétre a menszi után csináltam a tesztet, mert megint barnáztam és hányingerem volt. Aztán jött a döbbenet, hogy pozitív negatív, és így váltakozott, persze én is reggel és este is csináltam. Csinálj szerintem majd még tesztet, ha nem jön meg és attól függően döntsd el mit csinálj. Nem mondom, hogy nálad is gond van, de ha egyszer egy pozitív volt az nem szokott utána tévedni... Inkább az szokott lenni, hogy esti pisiből van nega és reggel pozitív halványan...
2013. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy mennyit ittál.Délelőtt még nem volt olyan híg a vizeleted,mint délután és mivel a délelőtti is még csak halványka volt,ezért nem is csodálkozom,hogy a délutáni negatívat mutatott.Holnapután tesztelj reggeli első vizeletből,addigra duplázódik a hcg szint és erősebb lesz a csík.Készülj arra lelkiekben,hogy terhes vagy és beszéljétek meg a férjeddel,hogy hogyan tovább.
2013. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha késik az lehet a stressztől is ahogy írtad.

DE! mivel pozitívat teszteltélt, mindegy hogy halvány volt-e vagy nem az POZITÍV!!! A délutáni tényleg nem mérvadó hiszen ha a ciklusod végén estél teherbe akkor hiába késik 1 hetet az még csak éphogy beágyazódhatott, azér lett halvány az első teszt és persze délután a hígabb pisiből nem mutatta ki! hogy - hogy estél teherbe: a gumi sem 100%-os!, ha bogyót szedsz és esetleg valami gyogyót szedtél a megfázásodra, vagy előtte akkor az is üthette egymást! - ezt annyian nem veszik figyelembe, hogy a fogamzásgátló bogyók mellett ha bizonyos gyógyszert szedsz akkor kell gumival is védekezni! - na mindegy! nyugodj meg! ugysem tudsz mit csinálni ... a terhesség jeleit tudod addig figyelni.. mellfeszülés, hányinger...stb. kitartás! küldj valakit gyógyszertárba vagy dm-be vagy valami hiperbe ami nyitva van tesztért! Ha nem akarod hogy kérdezősködjenek mert kis város - faluban vagy mond hogy fáj a hasad és ugyis ez lenne a doki első kérdése, ezért veszel tesztet .

2013. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

1. A halvány + is +.

2. + után - teszt általában vetélést jelent, de szerintem nem 1 napon belül esik le a hormonszint.


Szerintem szükséges lenne 2 nap múlva, reggeli vizeletből még egy tesztet csinálni.

2013. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lamakid333 ***** válasza:

Szia!


Mi is kétszer jártunk már így, a halvány pozitív is pozitív, főleg ha reggeli első vizeletből van csinálva. Szóval szerintem is üljetek le a férjeddel és beszéljétek meg hogy most mit fogtok tenni, mert nagyon nagy valószínűséggel baba van a dologban. Délután tesztelni meg alapból nem szabad ennyire a lehetséges terhesség elején, mert esélytelen hogy pontos képet kapj az állapotodról.


Boldog babavárást!

2013. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is köszönöm szépen a válaszokat!

Péntek délelött volt egy halvány pozitív tesztem.Délután negatív.Szombaton délelött volt megint egy negatív és ma a reggeli pisiből is negatív.Azóta sem jött meg...mostmár nemtudom mivan:-/ Mint írtam sajnos nem vállalhatjuk a babát több okból kifolyólag.A legfontosabb az hogy 3x szétnyílt a császárhegem így 5éven belül nem vállalhatok babät ezért is vigyáztunk.

2013. aug. 18. 12:45
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát, menj el dokihoz minél előbb akkor. Ez így sajnos elég rosszul hangzik, ha megint volt pozitív teszt is. Lehet ciszta is a dologban, bár kétlem... vagy esetleg egy vetélés, ha nagyon halvány a teszt, de ha volt pozitív ott volt, van valami. De ne húzd a dokit nagyon, mert ha elveteted akkor jobb minél előbb. Sajnálom, hogy ilyenen kell aggódnod...
2013. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Leg előszöször volt halvány pozitív tesztem azóta csak negatív.Igen,tervezem hogy megyek dokihoz de csak az ünnepek után tudok.Eléggé aggaszt a dolog.Köszönöm a válaszokat mégegyszer!
2013. aug. 18. 22:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.remélem minnél előbb látod és tudsz válaszolni, nekem totál teljesen ugyanígy voltak a tesztek,csak én szeretném a babát.Mi vvolt veled?Köszi
2013. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
75%
Szia.megirnad h mi lett veled vegul? Nalam is ugyanez a helyzet de en szeretnek babat ugyhogy a negativak lattan elegge elkeseredtem...
2014. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!