Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A leírtak alapján mennyire...

A leírtak alapján mennyire valószínű, hogy baba lesz? Ha igen, mikor foganhatott, és mikor érdemes vele orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves lány vagyok, több mint 3 éve vagyunk együtt a párommal, el is jegyeztük egymást.


Az utolsó menstruációm június 22.-től 26.ig tartott. Azóta nem jött meg. Nem volt annyira gyanús egy ideig, gondoltam, stressz okozhatja.Mostanában viszont egyre több ráutaló jelet vettem észre (sosem voltam terhes, tehát nem biztosan tudom): nincs étvágyam, a májkrémnek még csak az illatától is kifutnék a világból, pedig szeretem. Sokszor émelygek reggel, van amikor hányok is.Fáj a hasam, olyan mensisen, de mégsem teljesen. Sokszor szédülök, aluszékonyabb vagyok ( bár ez lehet vashiány, szokott lenni). Vettem egy tesztet is, kettő csík volt bár az egyik halványabb volt mint a másik ( a teszt zónában).


Ha baba lenne, örülnénk, bár nem terveztük, de szeretjük egymást, van közös lakásunk, munkánk, stb. , tehát szeretettel várnánk, jó helyre.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. aug. 17. 16:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: Normális az hogy eléggé lefogytam?
2013. aug. 19. 21:11
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt írod, émelyegsz és hánysz is, sőt, vannak kaják, amitől megundorodtál. A terhesség elején még azt mondják, hogy természetes lehet egy kis fogyás, főleg ha valaki hányós :)
2013. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!