Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik akkor, ha az...

Mi történik akkor, ha az ovulációs teszt többször egymás után pozitívat mutat és nem vagy terhes? Mitől lehetséges? Ilyenkor mikor célszerű együtt lenni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is felettem egy ilyen kérdést, azt írták, az utolsó + napon és az első -napon. De közben rátaláltam a szakirodalomban, hogy az 1. poz. napon és utána érdemes. Nekem most 4 napig volt +. Az én véleményem az, hogy mindennap kell. (ami nálunk sajnos most nem jött össze, majd meglátjuk, mire futotta)
2009. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, azt elfelejtettem, hogy a tojásfehérjeszerű nyák is ovulációra utal. Nálam ez a 2. + napon volt.
2009. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Drukkolok, hogy minél hamarabb összejöjjön.Ez a hónap nekünk sem volt sikeres, bár nem használtam ovu tesztet.
2009. okt. 29. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mikor volt + a teszted?
2009. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!