Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meforal 500-ast szedek.2....

Meforal 500-ast szedek.2. tipusú cukorbetegségem van. Lehetséges, hogy ezért nem sikerül a baba? Valaki szed ilyen gyógyszert?

Figyelt kérdés
Természetesen diétázok és hát elég nehezen megy.Ez amit szedek gyógyszert ez befolyásolhatja a teherbe esést?
2009. okt. 29. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nem vagyok cukorbeteg pco-s vagyok!Én is meforalt kaptam csak 850mg-at napi 2x1 tabletta!Kíváncsian várom hogy mi lesz...
2009. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszer segített, hogy terhes legyek.
2009. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:Gratulálok!Írtam neked privátba!Léci válaszolj levelemre.Mennyi időbe telt míg teherbe estél?Ez a gyógyszer segített neked?Pedig én úgy tudom,hogy csak cukorbetegségre van csak.Akkor ezek szerint erre is jó a teherbe esésre.Akkor ezért mondta a doki,hogy lehet nyugodtan próbálkozni babával mert bármikor sikerülhet.Ennek nagy örülök.Remélem nekem is sikerül fog a baba.Nagyon szeretnék!
2009. okt. 30. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bár már rég tetted fel a kérdést, azért válaszolok! Én is ezt a gyógyszert szedtem + inzulint. Szóltam a dokinak, hogy babát szeretnék, és abba kellett hagynom a gyógyszer szedését. Inzulint is mást kaptam. Azt nem tudom, hogy befolyásolja e a teherbeesést a bogyó. Remélem már sikerült a baba project! Ha nem akkor beszélj a cukros dokiddal és sok sikert!
2010. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem baj,hogy most válaszoltál!örülök,hogy valaki még válaszol a régi kérdésemre!Sajnos baba még nem sikerült.Nem akar össze jönni.Amúgy én endokrin dokihoz járok Szegedre és ő írta ki nekem ezt a gyógyszert és mondtam neki hogy babát szeretnék.Azt nekem nem mondta,hogy ne szedjem.Sőt azt mondta,hogy próbálkozhatunk a babával.De azotta sincs semmi.Szomorú vagyok nagyon.Anny ismerősöm,barátnőim szültek tavaly és most is.Nekem meg nem sikerül.Pedig fogytam is.10kilot leadtam nagy nehezen.Sajnos a súlyom ingadozik.Hol lemegy hol vissza jön.Lehet,hogy ez gátolja a teherbeesést.Nem?
2010. febr. 4. 09:45
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Érdekelne, hogy állsz a babadologgal. PCO gyanú miatt mentem le vérvételre és kiderült, hogy 2. típusú cukorbeteg vagyok vagy legalábbis a kapujában állok. Ezt azért mondom így, mert két orvos mást mondott. Én is hasonló cipőben járok babát szeretnék már rég óta. Kb. 3 hete mértek nálam magas cukorszintet,kaptam rá meforalt és diéta + mozgás. Ha gondolod megoszthatjuk a tapasztalatainkat, szivesen bezsélgetnék olyannal, akinek hasonló gondja van.

Zsófi

2011. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!