Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éjszaka erős mindjárt megjön...

Éjszaka erős mindjárt megjön érzésre ébredtem. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Kb. mostanában nem várom, nem is adja semmi jelét hogy meg kellene jönnie. A melleim már másfél hete iszonyat fájnak, három napja erős mindjárt megjön érzésem van. Most éjjel is felkeltem, mert úgy görcsöltem, hogy azt hittem megpusztulok. Ha megjön mindig max egy napig jelzi ezt a testem és aztán másnap megjön. Eddig semmi. Mindemellett nyilalgat a hasam, néha a hüvelyem, nagyon idegesítő érzés. Szombaton tervezem a tesztelést. Volt valakinek ilyesmi tünete?
2013. aug. 22. 06:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ma vagy holnap fogok tesztelni. Egy hete késik, és néha (naponta 1-2-szer), rövid ideig (2-3 perc) érzek olyat, hogy kicsit fáj a hasam, de csak nagyon enyhén.

Semmi más tünetem nincs.

2013. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Kb. 1 órája pozitívat teszteltem.

Hasonló örömöt kívánok neked a holnapi tesztelésre!!!

2013. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!