Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy baj van, segíts?

Nagy baj van, segíts?

Figyelt kérdés
15 múltam múlt hónapban,és a táborban elvesztettem a szüzességem és szerintem terhes vagyok.Hogyan tovább?

2013. aug. 22. 17:32
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Kellett volna iratni esemény utáni tablettát...
2013. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 málna_ ***** válasza:
Nem volt idő védekezni? :)
2013. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi az újabb válaszokat! Igen szó szerint nem volt idő..:) nem a barátom csak nagyon jó haverom...nem bántam meg h vele vesztettem el csak remélem h nem vagyok terhes..de szerintem este felhívom és beadom neki.kapok holnap tesztet és akkor annyival okosabb leszek..és aki le sötét hülye libázott annak annyit üzennék hogy ne ítélkezzen amíg nem ismer! én nem teszek ilyet senkivel.a saját szegénységi bizonyítványod hogy ilyen rosszindulatú vagy
2013. aug. 22. 18:26
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Szerintem még nem szólj a haverodnak... nem kell hogy fölöslegesen legyen ideges ő is... rá ér ha megvan a teszt és pozitív akkor szólnod!

tesztelj és írd meg mi van veled!

2013. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim válasza:
89%

Kedves Kérdező. Én nem akarlak sötét libázni, de meg kell védjem azt aki ezt teszi.

Ugyanis az aki 15 évesen védekezés nélkül kefél egy gyorsat, az tényleg hülye. Tudod te mit jelent ha terhes vagy? Tudod milyen egy abortusz? Tudod egyáltalán mi az az abortusz?

Lehet, hogy aki le sötét libázott épp egy nőgyógyász aki naponta 10 ilyen lányt lát mint te. Lehet, hogy érthetően indulatos. De te ezt 15 évesen nyilván nem tudod felmérni, főleg ha figyelembe vesszük amit tettél.

Remélem ezt végiggondolod és nem kötsz belém (is).


Remélem nem vagy terhes. Sok szerencsést a továbbiakhoz.

2013. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell gyerekkorban szexelni, de ha már megvan a baj, vegyél tesztet, és ha terhes vagy rögtön szólj a szüleidnek. Remélem legközelebb okosabb leszel és vársz pár évet.
2013. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
köszi nektek is :) utolsó előtti: igen igaza van,már kicsit bánom is de már nem tudok változtatni rajta! Nem kötöttem belé,szerintem épp fordítva történt mivel senki nem tartotta a pisztolyt a fejéhez hogy válaszoljon ide.Azért köszi nektek :)
2013. aug. 22. 20:11
 18/44 anonim ***** válasza:
írd meg mi lett a teszt :)
2013. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
0%
pfff....
2013. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
21%

Tudod, itt sokunknak olyan bajai vannak, hogy évek óta próbálkozunk a babával, és nem jön össze! És épp nem 15 évesek vagyunk akik 10. gimnáziumba járunk, hanem kezelésekre 25-30 évesen, mert nem jön össze a gyerek!

Te pedig most egy abortusz elött állsz mert felelőtlen voltál, a haveroddal együtt!

Az életed teszed tönkre!!! Ha megszülöd akkor is ha elveteted akkor is!

Lehet ez volt a kirohanás oka!

2013. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!