Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy baj van, segíts?

Nagy baj van, segíts?

Figyelt kérdés
15 múltam múlt hónapban,és a táborban elvesztettem a szüzességem és szerintem terhes vagyok.Hogyan tovább?

2013. aug. 22. 17:32
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Az én véleményem, hogy ha tényleg terhes, akkor sajnos mostani álláspont szerint két rossz közül választhat!

1. Vagy kihordja és megszüli a gyereket.

2. Vagy abortuszra megy.

Nem tudom, milyen típusú Ő, mennyira "érett-e" (leszámítva, hogy egy gigászit HIbázott!!!), hogy ha az 1-est választja akkor - KOMOLY SEGÍTSÉGGEL! - képes lenne -e felnevelni, jó anyukája lenne annak a picinek - és szó szerint Felnőni a feladathoz és FELNŐTTÉ vállni 16 éves korára? Most a társadalmunk elítéli a tini-mamikat, - hozzátéve, szerintem joggal, mert más világ van most! - DE régen semmi gond nem volt ha valaki 16-17 évesen szült! és hát a férjek sem a tini kategóriából kerültek ki, hanem gyakran volt hogy 40-50évesek voltak!

Ha az abortusz mellett döntene, akkor sem biztos hogy "megoldódna" a dolog, hiszen statisztikai alapon (TUDOM!én nekem is kellett segíteni évekkel ezelőtt az összeállításban a kórházi adatok alapján!) baromi magas a kockázata hogy többett a büdös életben nem lesz képes teherbeesni, mivel erre nagyon magas százalék jött ki azoknál, akik még nem szültek és úgy volt abortuszuk! Ráadásul ki tudja, hogy esetleg hónapok, évek múlva hogyan fogja lelkileg ezeket feldolgozni ?

Az örökbeadásról ugyan ez a véleményem! Szerintetek ha Ő egy amúgy normális - rendezett családból származik, és Ő is az , csak KU..VA nagyot hibázott - nem segítene neki a család, ha a baba megtartása mellett döntene? Mert ha az én lányom lenne ebben a helyzetben, lehet bizony megköveztek (bár ki tudja, kinek mit tartogat még a jövő), de ha kihordaná, semmiképp sem mondanám hogy adja örökbe!

Mérlegelnie kell most NEKI és a CSALÁDJÁNAK hogy mi a további teendő és melyik lenne a kevésbbé rossz NEKI és nem a Társadalomnak!!

2013. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
23%
FELTESZED A TESZT KÉPEDET HOGY TÉNYLEG POZITÍV-E?SZERINTEM EZ AKKORA KAMU....TUTI NEM IGAZ AZ EGÉSZ VALAKI NAGYON UNJA MAGÁT A NYÁRI SZÜNETBEN AHELYETT,HOGY CSAVAROGNA,BULIZNA ILYEN B...KAT ÍR KI:)GRATULÁLOK JÓL MEGBOLYGATTAD A MÉHKAST!CSAK ÍGY TOVÁBB!
2013. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

miaz hogy nincs idő a védekezésre?

AIDS teszt is vegyél és nézd meg a néma sikoly cimü filmet

2013. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
na?hol a teszt kép?:):):):)
2013. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!