Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sorstársak, ti hogy bírjátok...

Sorstársak, ti hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
Mi másfél éve várunk rá. Volt egy spontán vetélésem egy éve, azóta sem akar jönni az első babánk. Kezd sajnos a őrületbe kergetni a folyamatos tesztelgetés. Már volt időszak mikor nem figyeltem rá, új munkahely és lakásvásárlás miatt, de két hónapja ismét ezen ábrándozom.Úgy szeretnék már babázni! Remélem van aki sosem tudja meg, milyen borzalmas ez a várakozás.
2013. júl. 9. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék hormonvizsgálatra és mérnék hőt, meg csinálnék ovutesztet is.

Ezzel a 3 dologgal azért lehet tudni, ha valami baj van. Iletve azt is ha nincs.

2013. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!Teljesen átérzem amiket írtál.Mi is azóta várjuk és egy éve kb nekem is volt egy spontán vetélésem.Most fogok orvoshoz menni.Nagyon nehéz, az elején az is zavart ha láttam egy terhes nőt ez hála teljesen elmúlt.Legalábbis azt hittem, mert tegnap bevittük az ismerősömet szülni és a váróba ültünk az elején megsem hatott, aztán ahogy jöttek sorba a szülő nők hirtelen kikellet menjek, mert rámjött a sírógörcs...

De utána ugyan úgy visszatudtam menni.

Én is sokat teszteltem de már a sok negatív teszt látványából is elegem van!Arra jutottam, hogy majd az orvos segít.Már nem is ovutesztezek.Persze a remény így is bennem van, hogy majd most...Az is zavar még, hogy senkivel nem tudom megbeszèlni, mert csak azt hajtogatják, ne görcsölj rá, mert azért nem sikerül.Én próbàlok nem rágörcsölni, de aki benne van szerintem tudja, hogy ez azért nem olyan egyszerű!Mielöbbi babásodást kívánok nektek!

2013. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Remélem segítek a történetemmel: ugyanebben a helyzetben voltam, mint Te, egy missed ab után csak nem akart újra összejönni a baba szintén úgy másfél évig. Szinte minden gondolatom e körül járt, mindennek utánaolvastam, ábrándoztam, majd sírtam minden neg teszt után.. közben ennek rendeltem alá az életemet, irányított szex, nem mertem inni egy csepp alkoholt sem, nem mertem termálfürdőbe, szaunába menni, durvább sportokat űzni, mert mi van, ha már terhes vagyok... majd elmentem végre orvoshoz, ahol aztán gyógyszeres segítséggel (hormonprobléma miatt) végre sikerült. Végigizgultam/aggódtam a terhességet is, majd mikor megszületett a kisfiam, rádöbbentem, hogy ez az egész babázás dolog korántsem olyan rózsaszín szirupos, mint ahogy azt az arra még csak vágyók hiszik. Iszonyatosan nehéz, kemény meló a maga szépségeivel együtt. Azóta már 3,5 éves a nagyfiam, született egy öccse (spontán jött össze), aki most 9 hónapos, és bevallom, nem egyszerű az élet, amikor a nagyobb olyan rossz, dacos, mint egy kisördög, a kicsi meg még mindig 4x kel átlagosan éjjelente... Ilyenkor jövök rá, hogy amíg nem voltak, kellett volna kihasználnom alvásra, szórakozásra, magamra, és nem csak a folytonos várakozásra. Persze csodálatos dolog, hogy vannak, de azt szeretném érzékeltetni, hogy él d meg a jelent most úgy, ahogy csak tudod, élvezd ki a "szabadságod", mert ha gyerekeid lesznek, sokáig nem lehet majd benne részed. Közben persze megtehetsz mindent a vágyott gyermekért, de ne rendeld alá ennek az életed. Elég lesz majd akkor, ha megszületik... ;) Sok sikert, jó egészséget!
2013. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nehezen, nagyon nehezen.

Lassan tiszta depressziós leszek :(

2013. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nem szabad!Hidd el sikerűlninfog, csak a kis csöpség egy kicsit várat...

Mióta próbálkoztok?

2013. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! #2-es vagyok.

Tegnap ismételten megjött...

Beszélgettem a párommal és már őt is megviseli ez a dolog...

Nem tudom mit tudnék neki mondani, hogy legalább őt megnyugtassam.

Nektek, hogy viseli párotok?

2013. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy álltok csajok?Nálatok van valami pozitiv ?
2013. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Csajok, olvassatok el még egyszer! Nem szabad csüggedni, ne rontsátok el a várakozási időt ezzel, mostmár én is így látom utólag... tudom, anno ha nekem vki ugyanezt mondja, nem érdekel.. De kívánom, minél előbb éljétek át, amiről beszéltem... :) Drukkolok, sok sikert!
2013. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már voltam hormonvizsgálaton is, "sajnos" minden rendben. Van ovulációm is minden hónapban, a férjemmel is minden rendben, voltam már hsg-n, ultrahangos peteérés követésen, 3. és 21. napi hormonokat is néztek. Egyszóval minden tipikus vizsgálat megvolt... Nagyon el vagyon kenődve, ma megint megjött.
2013. aug. 13. 16:23
 10/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Megjött, elmúlt, most várok. Elkezdtem homeopátiás szereket szedni, hátha...
2013. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!