Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezditek felfogni hogy...

Mikor kezditek felfogni hogy terhesek vagytok. Ugyértem mikor jut el az a tudatotokig hogy igyen anya leszek? és az apukák?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5-hetesen derült ki,hogy baba van és rá 2-hétre tudtam magam beleélni de nem sokáig mert a párom családja nem akarta(21-éves vagyok)és sajnos 12-hetesen kiderült,h a pici elhalt mert sokat idegeskedtem.LÁSD RÓZSASZÍNBEN A VILÁGOT HA TUDOD BABA LESZ!!!!
2009. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 20. hétben vagyok, kb 2 hete tudatosult bennem igazán, amikor megmozdult a pindur. De nem baj, ha nem érzed még azt amit kell, érzed majd, ha megszületik. Az első babámmal az első pillanatban "összekapcsolódtam" legalábbis azt hittem, amikor megszületett az maga volt a csoda. Most kicsit másképp fogom fel,de szerintem ezzel nincs baj.
2009. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
majd szülés után fog tudatosulni, az első pár hét után. Addig még csak fogalmad sem lehet róla mi vár rád:) sok sikert!
2009. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21hetes vagyok és nagyon boldog,pedig nem is igazán fogtam fel de most minden olyan kellemes.Azért félek kicsit mi lesz ha megszületik,tudni fogom mit kell csinálni?
2009. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogod:)
2009. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek hogy majd tudni fogom e mit kell csinálni,

észreveszem e hogyha valamije fáj.Egy kicsit aggódom

2009. okt. 30. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam 1 éves szülinapján :-) Annyira rövid és tömény /jó értelemben/ volt ez a 9 hónap + egy év, hogy szinte elszáguldott a fejem felett. Terhességem elején külföldi költözködés, esküvő. A babával ez első hetek félálomban teltel, majd rámszakadt a háztartás, a rengeteg teendő stb.

Egy éves szülinapján öntött el nagyon hirtelen és erősen az érzés, hogy felnőttem, nem vagyok felelőtlen gyerek többé, anya lettem. Pedig 26 voltam, mikor terhes lettem, de nálam valahogy sokáig tartott a tini-kor.

2009. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!