Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a Sote I. asszisztált...

Aki a Sote I. asszisztált reprodukciós osztályára jár vagy járt leírná Nekem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
mi most kezdtünk el járni, eddig annyi van,hogy nekem kell hormontszintet nézetni,vérvétel lesz, a páromnak spermavizsgálat az általuk megadott dokinál, s ott helyben, és ezek után kell visszamenni,Akkor majd meglátjuk mit mondanak.Ti is oda jártok?tapasztalatok?
2009. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Én még konkrétan ezen az osztályon nem voltam (De ez is a Baross u. 27-ben van ugye?) Eddig az Endokrinológiára jártam, ott már volt vérvétel, spermavizsgálat, laparoszkópia és hiszteroszkópia.

A 4 hetes kontrollon fogja a Doktornőm megmondani annak az orvosnak a nevét akivel konzultál rólam. Így még azt nem tudom, hogy kihez kerülök, de az biztos, hogy jövőhónapban megyek.

Ha jól értelmeztem Te még nem voltál a vizsgálatokon.

Az Én tapasztalom: a vérvételen kedvesek és gyorsak. Az UH-on elég mufúrc orvost fogtam ki így az rossz volt,de csak egyszer voltam. A spermavizsgálatnál az üllői útra küldtek, mert az nem az épületben van. Na erről csupa rossz tapasztalatom van, bár lehet azért mert előtte voltunk magánrendelésen és ott minden teljesen más volt. Az urológia koszos, büdös és rengeteg szemmel láthatóan nagyon beteg ember van :( Nagyon sokat kell várni még úgy is ha időpontra mész és 1 hét múlva van csak eredmény.

Megkérdezhetem, hogy Ti hogy kerültetek rögtön erre az asszisztált reprodukciós osztályra? Ha gondolod írj privit, még az is lehet egyszer összefutunk az osztályon :)

2009. nov. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!