Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a fogantatás...

Lehetséges hogy a fogantatás pillanatától kezdve érezi az anyuka, hogy várandós?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én voltam egyszer babás... szinte az első pillanattól tudtam. de nem tünetektől persze, hanem a szívemmel éreztem. Nagyon fiatal voltam, és az akció után gondoltam, kéne vennem 72 órás tabit. a fura,h még voltam is gyógyszertárban aznap, mikor még belefért volna. de nem vettem. Sőt, aznap, mikor meg kellett vna jönnie, tudtam, h úgysem fog.. és tényleg nem... addig semmi tünet, de egy hétre rá már ajjajj

szorítok, h jók legyenek a megérzéseid! :)

2009. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én is hallottam már olyat, hogy a beágyazódást is érezte az anyuka.Én a kisfiamnál nem éreztem semmit, csak vettem titokban egy tesztet pont Dec.6 elött, és gondoltam, ha aznap reggel pozi akkor ráragasztom a férjemnek a mikulás csomagjára, ha negatív akkor meg nem kell tudnia hogy teszteltem.Hát alig bírtam magammal amikor pozitív lett a teszt.Ez volt élete legjobb mikulás ajndéka.Most kistesóval próbálkozunk, és hát ebben a hónapban én is kicsit lemondtam róla, mert ha most nem jött össze akkor ki kell magunkat vizsgáltatni.De most mintha én is kicsit másképp érezném magam.két napja este nagyon megfájdult a pocim, meg a derekam ami akkor szokott ha megfog jönni, és ilyenkor általában amíg meg nem jön fájdogál a derekam, kissebb megszakításokkal,de most nem.Talán tegnap éreztem még egyszer valamit, de az elhanyagolható, szóval én is reménykedem, de próbálom nem bele élni magam.

Remélem nektek összejött, nagyon szorítok!!!, és légyszives majd írd meg hogy mi lett!

És bocsi hogy ilyen terjengősen válaszoltam.

2009. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok, 4 nap késéssel megérkezett a nemvárt! De még nem adom fel, mert csak pöttyök vannak, halvány barna pici pöttyök. Holnap tesztelek!

Köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 14. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!