Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egészségügyi küret után baba?

Egészségügyi küret után baba?

Figyelt kérdés
Volt olyan, akinek könnyebben sikerült teherbe esni egy ilyen beavatkozás után?
2013. aug. 26. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én reményked(t)em benne, de sajnos még nem sikerült.

Februárban volt a műtét, lassan két éve próbálkozunk.

2013. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és kitartást kívánok. Nekem jövő hónapban esedékes és eléggé félek. Minden esetben elküldik szövettanra a mintát?
2013. aug. 26. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem igen, elküldik.

Nekem márciusban volt a műtétem, az óta sajnos semmi :-(

De a nyálkahártyám valamivel vastagabb lett középidőben, és ennek is örülök.

Bízz benne, máshogy nem megy!

Nekem felületes altatásom volt, semmit sem éreztem, egy kicsit görcsöltem utána, de még a kórházban kaptam szurit, és elmúlt. Utána semmi fájdalom! :-)

2013. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Eléggé félek a fájdalomtól, illetve az altatástól, mert még sosem volt. De ha ez kell a babához, akkor állok elébe :))
2013. aug. 26. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Köszi a biztatást. Nem mondom, hogy rám fér, mert már hozzászoktam a sikertelen hónapokhoz, de azért jól jön :)

A műtét után én is kértem szurit, és szerencsére nem sok fájdalmam volt utána sem.

Biztos, hogy elküldik szövettanra, nekem is elküldték. Mondjuk nálam más is volt, ami miatt ez kihagyhatatlan lett volna, de gondolom másnál is így van.

Neked is és az utolsó válaszolónak is sok kitartást és szerencsét kívánok!

2013. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!