Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Küret után a 3 hónap védekezés...

Küret után a 3 hónap védekezést mindenki betartotta? És aki nem, annak szerencsésen összejött a baba?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes kivárni, nekem több vetélésem volt egymás után, az első spontán után sajnos azonnal teherbe estem ismét, pedig nem volt művi beavatkozás utána, de azóta is magamat vádolom. Lelkileg sem mindegy, és szerintem egyén függő, hogy valakinek azonnal visszaépül a méhfala, vagy csak néhány hónap múlva. Aztán kiderült, hogy más problémám miatt volt a többszöri vetélés, de szerintem azt a 2-3 hónapot megéri kivárni.
2010. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy miss. ab vagy vetélés és sok megválaszolt dolgot találsz ezzel kapcsolatban. Én is egy vetélés után vagyok 2,5 hóval, de nem mernék előbb teherbe esni, nehogy vékony legyen a méh nyálkahártyája és abból legyen a baj. Sok sikert!
2010. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én több dokit is megkérdeztem hogy ki kell-e várni a 3 hónapot és mindegyik azt tanácsolta hogy igen.Bár mi nem védekeztünk sehogy sem,mégse jött össze a baba.Már bőven letelt a 3 hónap most már nyugodtabb vagyok és remélem hamarosan összejön.Azt tanácsolom neked,hogy védekezzetek a 3 hónap alatt hogy utána minden rendben legyen.
2010. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk 2hónapot kellett várni(6hetes terhesség volt),és a 3.hónapban terhes is lettem a kisfiunkkal aki már 17hónapos nagyfiú:).Az sem mindegy,hogy mekkora terhességed volt,de ha a doki 3hónapot mondott,akkor várjátok ki,nehogy baj legyen megint:(.Sok sikert,és mielőbbi babásodást kívánok:)

Üdv.

2010. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!