Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm ha...

Lehet terhes a barátnőm ha előváladékos lett az ujjam, letöröltem majd megujjaztam?

Figyelt kérdés

A barátnőm 15 én pedig 16 éves vagyok.

Mindketten szüzek vagyunk még.

Száraz szex volt.

Mindkettőnkön volt alsó, rajta pedig trikó is.

Simogattam a nemiszervét, megigazítottam a sajátomat és lehetséges, hogy előváladék került a kezemre. Utána a kezem érintkezett az alsómmal a takaróval és a trikójával. Egy kicsit izgattam bugyin keresztül majd benyúltam és nedves volt. (A spermiumok mozgásképtelenek lettek attól hogy beletöröltem őket a takaróba?) Félek hogy a spermiumok újra mozgóképesek lettek, illetve az élve maradtak életképesek maradtak a nedvességben. (A hüvely savas hatása megöli a spermiumokat?) Utána megujjaztam 2 centiméter mélyen. A sperma beúszhatott a hüvelyébe?

3 napot voltunk együtt, de sosem értem hozzá egyből azután amiután magamhoz értem.

Nagyon aggódunk mert mindez az ovuláció körüli napokban történt (a menstruáció 1. napjától számítva a 12-18 nap között) és mi 3 napon keresztül voltunk együtt és nem tudjuk, hogy a nagy hevben esetleg nem figyeltünk oda és előváladék került ilyen módon a hüvelyébe.

Ha ez az ovuláció napjaiben történt meg mennyi az esélye a terhességnek?

A következő menstruációja szeptember első hetében érkezik, de félünk hogy nem jön meg... A stressz is késleltetheti és pont ezért szeretnénk megtudni mennyire súlyos az eset. Pánikolunk és már nem is tudok másra gondolni. Segítsetek! Van esély a terhességre és ha igen mennyi? Van okunk aggodalomra, mert ő már belebetegszik és én is tiszta ideg vagyok? A stressz pedig csak késlelteti a menstruációt és így nem tudunk meg semmit...

Az őszinte válaszokat előre köszönjük!



2013. aug. 26. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miután leírtam hogy éretlenek vagytok még a szexhez elkezdtél okoskodni és copy-paste-elni a bió könyvet de semmi értleme nincs ezzel nem fog eldőlni hogy terhes a barátnőd vagy sem, várjatok még aztán vegyetek tesztet.
2013. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nami történt ?
2014. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Andikacska23 válasza:
Végül tényleg mi lett???
2023. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!