Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha 32-33 éves...

Szerintetek ha 32-33 éves korom között fogom megszülni az első babámat, az késeinek számít?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy korainak nyilván nem, sőt talán az optimálistól is kezd már eltávolodni, de még is, a mai világban talán annyira nem is kései..vagy szerintetek?

Ti hány évesen szültetek először v szeretnétek szülni az első babát?


2013. aug. 27. 23:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia, én 28 éves vagyok, most várom az első babánkat, és egy percig sem bánom, hogy így döntöttünk, és csak most vállaltuk. Sokat voltunk ketten, most ideális. Biztos leszek 30-32 éves, mire megszülöm a másodikat, és nem fogom magam öregnek érezni, sőt lehet még egy harmadik is belefér. Szerintem mindenkinek az az optimális, amikor azt érzi, hogy itt az idő, és jöhet a baba.
2013. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31 évet töltöttem most és még nincs gyerekünk. Az igazsághoz hozzá tartozik , hogy nincs is nálam rendben minden, de először tavaly, azaz 30 évesen éreztem azt, hogy igen, készen állok lelkileg egy gyerekre és akkor kezdtem el utánajárni a dolgoknak, mert addig nem is érdekelt, hogy nem esek teherbe védekezés nélkül ( akkor már kb. 2 éve nem védekeztünk, de úgy voltam vele, hogyha jön, akkor örömmel fogadjuk, ha meg még nem jön, akkor sem dől össze a világ). Lehet mások szemében ez késő, de én úgy érzem, hogy korábban ( 20-25 évesen) vállalni hiba lett volna, mert nem voltam rá érett, nem akartam akkor még anya lenni. Mostanában már sok nő szül 30 éves kora körül, több ismerősöm is van, aki 35 évesen szült először.
2013. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En 35 vagyok es kb 1 eve rezem azt,hogy mostmär jöhetne,eddig nem ereztem en sem,hogy megertem volna rä,meg persze a megfelelö tärs is kell hozzä aki addig nem volt.Nem mondom,hogy nem izgulok a korom miatt ha teherbeesnek de egy babät mindenkeppen szeretnek.Viszont,az teny,hogy lassan 1 eve nem sikerül szoval ideje lesz orvoshoz mennem.
2013. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

34 éves vagyok,30 éves orom óta szeretnénk babát,csak nem ezt dobta nekem a gép.Miért lenne késő??5-ös válaszolónak a nagyképű válasza sokaknál kicsapja a biztosítékot.Van aki 23 évesen elkezdi és 33 évesen szül mert addig nemsikerül neki,de egy-két ember szerint akkor az lője főbe magát??

Ha a pozitív oldalát nézzük,az egyik legoptimálisabb kor,mert ilyenkorra már egzisztenciálisan a párok nagyrésze felkészült erre,így a baba nyugodt körülmények közé érkezik,ahol minden figyelem rá összpontosulhat.

2013. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Mit számít mások véleménye?? Hmm, akkor még is miért regisztráltál ezen a az oldalon..."


Leírom neked, bár tudom, úgysem érdekel.


Anno, 4,5 éve, segítség kérés miatt :)

2013. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, nem tudom mi volt nagyképű abban amit írtam, egyszerűen leírtam a véleményemet. Én sem vagyok boldog hogy nem lehetett több gyerekem és szegény fiam egykeként kell felnőjjön.
2013. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!