Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki járt úgy, hogy akkor jött...

Ki járt úgy, hogy akkor jött össze a baba, mikor egy újabb "küldetés" került előtérbe, nem pedig azelőtt, amikor minden körülmény a legmegfelelőbb lett volna?

Figyelt kérdés
Egy időre felfüggesztve a babaprojekt, megszakításos módszerrel védekezünk.
2013. szept. 1. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár mi továbbra sem védekeztünk 4 nappal azelőtt teszteltem pozit hogy kezdtem az új munkahelyemen :)
2013. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pedig óriási szakmai lehetőségem lett volna (vezető lehettem volna a munkahelyemen), amikor összejött a baba. Igaz, nem is védekeztünk, úgy voltunk vele, hogy ha jönni akar, akkor hagy jöjjön. :) Nem bántam meg. :)
2013. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sztem gyakran van igy. Kicsit elterelodik a tema, a gorcsos akaras lazul, ezzel egyutt a masik projekt feldobja a leendo anyat, es hopsz, osszejon a baba... En is akkor estem teherbe (1 ev probalkozas utan), amikor ugy alakultak a dolgok, h nagyon elveztem az uj munkam es az elet minden teruleten fel voltam dobodva. Arra gondoltam, milyen jo is lenne ezt egy-ket honapig meg "szinglikent" elvezni (olyan tempot eltem, ami kismamakent kizart), de tuti most teherbe esek, mert ennyire boldog vagyok. Igy is lett. :-) Raadasul 5. hettol verzes miatt fekudnom kellett, tehat azt az idoszakot tenyleg elvagta a terhesseg...
2013. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 éve a naptári módszert használtuk...soha nem volt gond..egy hete kezdtem az új munkahelyemen mikor nem bírtam tovább és megcsináltam a tesztet..sokkolt :) de ez van,ha jönni akar hát jöjjön :) arra kell figyelnem jelenleg,hogy a munkahelyemen ne derüljön ki mert a próbaidő alatt kirughatnak ,utána ha bejelentem,hogy terhes vagyok nem tehet ki,nem rakhat át másik rosszabb beosztásba,nem tehet ki másik telephelyre,nem végezhetek olyan munkát ami károsíthatja a babát vagyis ha olyan volt az eddigi munkám akkor biztosítani kell olyat ahol nem károsodhat..

A körülmények szerintem soha nem megfelelőek..mindig van valami amire azt tudod mondani...jajj,pont most ne,most még kell ez meg az...munka,lakás,pénz,egyebek..

2013. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 honapja probalkoztunk. Aprilisban 2x voltunk csak egyutt es ra masnap elutott egy auto a zebran. Eltort a farcsontom agyban fekudtem, eszembe se jutott, hogy terhes lehetek. Erre persze akkor lettem az :). Vegigszenvedtem a terhesseget a torott csont miatt, mindenesetre nagyon meglepodtem. Majd a kisfiamnak elmeselem, hogy volt egy auto balesete mikor meg alig letezett :).
2013. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!