Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok 4. babát köldökz...

Bevállalnátok 4. babát köldökzsinór-őssejtért ebben az esetben? Van akinél az őssejt segitett valamelyik gyermekén?

Figyelt kérdés

az 5 éves fiamnál rákot diagnosztizáltak. látom h mindent megtesznek érte és még az elején vagyunk a harcnak-holnap jön a 3. kemo-,de a helyzet elég nehéz,ugyanis 4-es stádiumban van,csontvelő-áttétek miatt,aminek a gyógyitási esélye 30%. az én fejemben kavarog pár napja ez a gondolat,h szülnék egy 4. babát-amúgy is akartunk de csak később mivel mindegyik császáros volt- és addigra összeszednénk a tárolásra szükséges pénzt-eddig erre nem tellett sajnos... :(


még senkinek sem beszéltem erről,és tudom h veszélyes a 4. császár főleg h a kicsi csak 11hós..


nagyon megköszönném ha irnának azok akik levetették h ilyen betegségnél felhasználható-e,használna-e.. mind3 alkalommal azonnal teherbe estem ezzel nem lenne gond..


2013. szept. 1. 18:15
1 2
 1/16 málna_ ***** válasza:

Azt kellene megtudni, hogy felhasználható-e az őssejt ennél a fajta ráknál.

Továbbá kicsit nézz utána a felhasználásnak is, én úgy tudom, hogy az országban nemigazán van olyan kórház, ahol használni is tudják (többnyire csak külföldön, de ott sem mindenhol)

2013. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget írni,de nem csak a saját köldökzsinòrábòl levett őssejt lenne jò? Én mintha így hallottam volna.

Egyébként biztos,hogy bevállalnám!

Nagyon nagyon sok erőt és kitartást nektek!!

2013. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost, volt már ilyen a híradóba így szerintem nyugodtan megkérdezheted.
2013. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A fiatok orvosa mit mond? Segítene rajta az őssejt?


Aztán beszélj a nőgyógyászoddal is a császár miatt. Ha te belehalsz a szülésbe, nem sokkal vagytok előrébb - már bocs.


Ha minden orvos rábólint és VALÓBAN szerettetek volna 4. gyereket, akkor szerintem vágjatok bele.

2013. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ajánlatok valamit? Van 2 ismerősöm az egyiknek agydaganata a másiknak gégerákja volt,és elkezdték szedni a Kyani termékeit dupla adagot és tünetmentesek,mert a sok vitamin nem engedi,hogy a daganat "táplálkozzon",ajánlom őszintén,hogy kipróbáld mielőtt bevállalnátok egy 4.et.

www.kyani.net

2013. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem hiszem, hogy ez megoldás. Nézd meg ezt a riportot:


http://www.youtube.com/watch?v=WtKD6HNhCj4

2013. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Egy adag őssejt semmire nem elég, nem lehet vele senkit meggyógyítani, másrészt egyáltalán nem biztos, hogy a tesók vére alkalmas egymásnak, harmadrészt nem biztos, hogy segítene.
2013. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia,

Sajnos nem tudok pozitív dolgot írni az ossejttel kapcsolatban....

A beultetest ahogy korábban írtak én is úgy tudom csak külföldön végzik egyenlőre. Na és annak az ára többszöröse magának a levetelnek.

Eléggé utánanéztem ennek a témának, nagyon gyerekcipőben jár még ez a dolog. Persze valamiben reménykedni kell ebben a helyzetben!

Viszont miközben tanulmányoztam a témát, olvastam olyanról h állítólag van olyan gyógyszer amit beszedve bármelyik ember szervezete elkezd ossejtet termelni. Esetleg ennek érdemes lenne nektek is utánanézni, h valóban van e ilyen szer, a pénzt pedig amit a levetelbe fektetnetek inkábba gyógyításra koltsetek.

Ez az én véleményem... Sajnálom h ez történt a pici fiaddal... Minden jót kívánok és mielőbbi jobbulást!

2013. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az egészhez csak annyit,hogy a férjem kolléganője rákos volt, őt külföldön az unokája levett őssejtjével kezelték (nem tudom,hogy hol, mert már nem dolgoznak együtt), és úgy néz ki eddig sikeresen. Mi levetettük a gyerekét, mert lehet,hogy itthon még gyerekcipőben jár az egész, de nem lehet tudni mi lesz 10 év múlva, ráadásul szerencsére, ha külföldön kellene kezelni, azt is megtehetnénk!

DE! Én azt mondom,hogy kérdezz meg több onkológust, akár Czeizel Endrét is felkeresheted. Talán ők meg tudják mondani,hogy van-e értelme, és hogy milyen formában lehetne vele segíteni. Itt vagy külföldön stb. Ha ők azt mondják,hogy van rá esély és valóban belefér az életetekbe még egy baba, akkor vállald be! Ja és természetes

2013. szept. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Budapesten a Szent László kórházban végeznek őssejt transplantációt,nézz rá a kórház honlapjára. Amúgy őssejtet nem csak a köldökzsnór vérből lehet,hanem csontvelőből szokták,mivel kevesen vannak akiknek van levett köldökzsnórból levett őssejt.Ha fontos a mielőbbi transplantació,lehet nem tudjátok már megvárni azt a 9 hónapot míg meg lesz a baba. De kérdésedre válaszolva,ha ezzel bármit is segíthetnék a helyzeten vállalnám az újabb babát.
2013. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!