Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség hányadik hetétől...

A terhesség hányadik hetétől van már fizikai kapcsolat (köldökzsinór) a baba és a mama között?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ha én most babát várok (holnap tesztelek), akor gond lehet e amiatt, hogy a terhesség 14. napján bevettem az 50 mg-os görcsoldó 1/5-ét?

Esténként van enyhe hányingerem, puffadás, mellbimbón égető érzés.


2009. jan. 28. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem talán a beágyazódástól számít, ill. ha előtte rendszeresen sok alkoholt iszik v gyógyszert szed be, ami felhalmozódik a szervezetébe, akkor az is.
2009. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy az egyszeri gyógyszer bevétel nem árt. Ha rendszeresen káros dolgokat csinálnál, az okozhatna gondot. Emiatt ne aggódj :-)
2009. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

megtermékenyülést követő két hétben még semmiféle kapcsolat nincs köztetek.

Egyébként szerintem nem gond, egy tapletta! Azt mondják inkább mint a fájdalom

2009. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat! Egy kicsit megnyugodtam. Holnap tesztelek és meglátom, hogy volt e miért nyugtalankodnom. Remélem, pozitív lesz! :)

2009. jan. 28. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: jó hír van-e? :-)))
2009. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia kedves második!


Sajnos negatív lett a teszt tegnap. De, azt mondják, a remény hal meg utoljára, van, akinek csak a 10. héten mutatta ki a teszt a babát! :)

Komolyan mondom, ha ebből a kacifántos történetből, ami velem zajlik baba lesz, megírom az egész storyt!

2009. jan. 30. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom :-((( de hát legközelebb. Vagyunk páran, akiknek úgy néz ki, nagyon meg kell küzdeni a babáért :-((( nekem sem jön össze :-(((
2009. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!