Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen farfekvéses baba...

30 hetesen farfekvéses baba és a nyaka környékén a köldökzsinór? Volt valakinek igy?

Figyelt kérdés

Nagyon megijesztett ez a helyzet, tegnap derűlt ki az ultrahangon. Császármetszés lessz mindenképpen mivel magas a vérnyomásom és az első baba is császármetszéssel született. Befordúlni már nem fog tudni mert nincs helye és a köldökzsinór sem engedi.

Ugye nem okoz majd gondot a köldökzsinór? Az orvos szerint csak egyszer tekeredett rá és lazán, de nagyon aggódok.



2013. aug. 28. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülésznőm mondta, hogy minden második gyerek úgy születik, hogy a köldökzsinór 1-2-3 szór rá van tekeredve, semmi bajuk nem lesz a babáknak tőle. Ez csak egy bevett szokás az orvosok körében, hogy azt mondják anyukának nyugtatás képen, hogy azért halt meg a babájuk mert rátekeredett a köldökzsinór. Mert igazából nem tudja az orvos sem mi történt a babával, de ugye valamit csak kell mondania. Szóval ettől még nem kell pánikolni, hogy egyszer sikeresen magára tekerte. A másik pedig, szintén szülésznőm mondta, hogy cukik a babák, mert le is tudják ám tekerni magukról a zsinórt, többször találkozott már ő is ilyennel, hogy egyik héten még fel volt tekerve a zsinór másik héten már letekerte magáról. Én is aggódnék a helyedben én is pont 30 hetes vagyok és frászt kapnék, de remélem azért egy ici picit megtudtalak nyugtatni. Nem lesz semmi gond.
2013. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom úgy született, hogy egyszeresen rá volt tekeredve a köldökzsinór a nyakára... és nem is sírt fel csak mikor letekerték róla.. most egészséges, de megvoltam ijedve én is rendesen. :(
2013. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont tegnap beszélgettem férjem kollégájával 3 éves a fiúk és mesélte, hogy nekik mikor ki jött a gyerek 3 szor volt rá tekeredve a zsinór,kutya baja a gyereknek.
2013. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy irtatok.

Állandóan figyelem, hogy hol és mennyit mozog, remélem minden rendben lesz.

Nem is akarom, hogy befordúljon, úgy is császár lesz, csak ne tekeredjen jobban rá.

Ilyenkor olyan lassan telik az idő :)

2013. szept. 1. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!