Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok 4. babát köldökz...

Bevállalnátok 4. babát köldökzsinór-őssejtért ebben az esetben? Van akinél az őssejt segitett valamelyik gyermekén?

Figyelt kérdés

az 5 éves fiamnál rákot diagnosztizáltak. látom h mindent megtesznek érte és még az elején vagyunk a harcnak-holnap jön a 3. kemo-,de a helyzet elég nehéz,ugyanis 4-es stádiumban van,csontvelő-áttétek miatt,aminek a gyógyitási esélye 30%. az én fejemben kavarog pár napja ez a gondolat,h szülnék egy 4. babát-amúgy is akartunk de csak később mivel mindegyik császáros volt- és addigra összeszednénk a tárolásra szükséges pénzt-eddig erre nem tellett sajnos... :(


még senkinek sem beszéltem erről,és tudom h veszélyes a 4. császár főleg h a kicsi csak 11hós..


nagyon megköszönném ha irnának azok akik levetették h ilyen betegségnél felhasználható-e,használna-e.. mind3 alkalommal azonnal teherbe estem ezzel nem lenne gond..


2013. szept. 1. 18:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9-es vagyok!

Azért itthon is volt erre már példa!

[link]

2013. szept. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi van veletek? Hogy van a kisfiad? És mire jutottál az őssejt témával kapcsolatban?
2014. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

szia!


szerencsére a saját őssejtjeivel meg is történt a transzplantáció. így az esélyek 70%-ra nőttek. vérből gyűjtik ilyenkor. túl vagyunk rajta,most már a regenerálódási fázis van. 1 hónapja történt a transzplant, minden rendben vele,szegény csak a mellékhatásoktól szenved még-nagyon sovány,nincs haja és olyan a bőre mintha megégett volna- de azt mondják 1-2 hónap és ezen is túljut.


köszönöm az érdeklődést!

2014. márc. 19. 13:04
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Meggyógyult a kisfiad?
2014. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogy van a kisfiad?
2014. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekel. Remélem hogy már meggyógyult.
2014. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!