Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 32 hetes vagyok. A hasam...

32 hetes vagyok. A hasam aljába néha belenyilall. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok a babához!

A nyilalás lehet bármitől.Én nem vagyok nődoki,ezért nem szeretnék hülyeséget írni,csak annyit tudok segíteni,ha leírom:

Nekem az első terhességemnél is kb:mint neked 30-32 hetes koromban néha belenyilalt az aéhasamban.Mivel többször is előfordult--de nem volt elviselhetetlen--elmentem a nődokimhaz aki megnézta a babát uh-n,és csak annyit mondott,hogy befordul a szülőcsatornába és ezért érzem a pici fájdalmat.Ennek viszont megörültem,és megkönnyebbültem:)A doki azt is hozzátette még:Amíg nem észlelek vérzést,vagy nagyon görcsös fájdalmat addig nincs gond.Ajánlott a rendszeres uh.Amúgy ha a baba rúg,mocorog,azt is így lehet érezni,mert 32 hetes korban már erősen közli,hogy nem vagy egyedül.Akkor is ficánkol,mikor te kívülről nem érzed.A méhed így reagál.

De ha esetleg bizonytalan vagy,egy vizsgálatot mindenképpen megér!

2009. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nekem is van már egy kislányom, de teljesen más ez a terhesség, nem tapasztaltam azokat, amiket most.

De az jó dolog, ha esetleg a baba befordulását is jelezheti.

Hamarosan megyek a dokimhoz, majd megkérdezem.

Mégegyszer köszi

2009. nov. 2. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!