Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő kell hogy teherbe...

Mennyi idő kell hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
1 éve nem szedek már fogamzásgátlót és jövőre szeretnénk ráállni a baba projektre!Mennyi idő kell kb hogy összejöjjön a baba?
2009. nov. 1. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Ez mindenkinél más, ezt nem lehet így megmondani. Azért ha mindkét fél egészséges, és genetikailag is passzolnak egymáshoz, akkor szerintem max. 1 év.
2009. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így senki nem fogja neked megmondani. Általában a nők rendszeres védekezés nélküli együttlétek mellett egy éven belül teherbe szoktak esni. Ha két évig nem esel teherbe, akkor ott gondok vannak.
2009. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyógyszer szedésének befejezet után 8 hónsppal estem teherbe.
2009. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
a kisfiammal elsőre terhes lettem a tabletta abbahagyása után azonnal (3 hónapig máshogy védekeztünk) a másodikkal 7. hónapja próbálkozunk, és még semmi:( Remélem, te a szerencsések közé tartozol, és gyorsan sikerül.
2009. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

annyira édesek vagytok hogy ilyen gyorsan válaszoltok!

mióta nem szedem másképp védekeztünk meg a pajzsmirigyemet is rendbe kellett rakni!

márciusban szeretnénk elkezdeni,csak nem tudom mennyi időre készüljek!

félek attól hogy nagyon akarom és nem fog sikerülni!

2009. nov. 1. 21:57
 6/19 A kérdező kommentje:
21:49 sok sikert!
2009. nov. 1. 21:58
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most elkezdhetitek,hiszen március sincs messze,és mivel mostanra még nem tervezitek,csak szexeljetek szabadon,és vagy összejön,vagy nem,ha nem,nincs gond,mert még úgysem most akartátok,ha meg összejön,akkor 2-3 hónappal hamarabb örülhettek:)
2009. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

csak tanácsolni tudom, hogy a görcsölést már most felejtsd el!!!!!

tudom, hogy nem könnyű még én sem tudtam elsajátítani ezt, de sajna még nem is jön a bébi:(

mindenki azt mondja, ha nem görcsölsz rá, akkor fog jönni!!

sok szerencsét!

2009. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
ha minden oké akkor 4 hónap ha nincs akkor kitudja ez rajtad is mulik mikor mész dokihoz, vagy csak álmodozol, hogy sikerül magától!az a gond hogy sokan saját hibáikból telnek hónapjaik éveik mert nem mennek dokihoz ugy gondolják majd magától hátha...
2009. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Minek varni marciusig? Csinaljatok, aztan csak osszejon minel elobb, nem? Hogy lehet gyereket igy idore betervezni? Igy tuti nem fog osszejonni, figyeld meg! Most ne vedekezzetek, legyel laza mindig! Ha jon jon, ha meg nem jon, akkor meg jo, hogy korabban elkeztetek. Most marciustol tervezed, es mennyi idovel szamolsz? Valakinek egy alkalom utan sikerul valakinek pedig evek kellene hozza. Akkor most marciustol meddig varsz hogy jojjon a baba? En nem tudnek igy tervezni, hogy meg a honapja is meglesz mikor keszul a draga.
2009. nov. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!