Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha jóformán...

Angelik kérdése:

Lehetek terhes, ha jóformán minden tünetét tapasztaltam a terhességnek, de a teszteim negatívak?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna megjönnie, és már hétfő óta fájnak a melleim és nehéznek érzem őket.Az utóbbi egy hónapban homályosan is láttam néha, az alhasam görcsöl, sűrűn fordul fel a gyomrom, és állandóan nyomott, és fáradt vagyok. Ma pedig már hőemelkedésem is van 37,1!A héten 3 tesztet csináltam az első negatív lett, a második halványan pozitív, de csak egy órával később, a harmadik megint negatív lett! Mi a helyzet?
2013. szept. 6. 15:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos negatívak lettek :( Nem baj, nem adom fel, míg össze nem jön! :)
2013. szept. 13. 11:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön!
2013. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
kedves 8.! ez hogy lehet?! orvos mondott rá valamit? mi is a 2. babát várnánk (elsőről 10 hetesen szereztem tudomást), de az 50. napon még negatívat teszteltem, s teljesen feladtam, attól tartok valami betegség áll a háttérben. de most újra nekiláttam bizakodni :)
2014. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!