Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-Epil teszt! Most ez mit jelent?

X-Epil teszt! Most ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Most reggel csináltam egy x-epil tesztet és volt először egy 2. csíkocska,de mire kijött teljesen a kontroll vonal eltűnt.Aztán időn túl egy nagyon halvány 2. csíkocska megint megjelent..Korán teszteltem mert csak holnap kellene megjönnie,csak kíváncsi voltam,mivel nem tervezett baba lenne és gondoltam 2teszt van a dobozban,hátha kiderül valami.:) Engem igazából az érdekelne hogy most ez nem reális eredmény és nem érdemes törődjek vele?vagy másnak lett belőle pozitív napok múlva?

2013. szept. 7. 06:53
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Kezdek picit izgulni mert anno csináltam pár x-epiles tesztet és azok indig full negatívak voltak.Most néztem meg és időn túl ide-oda van rajta egy jól kivehető rózsaszín 2.csík!!Menzesznek semmi előjele,de terhestünete sem produkálok,kíváncsi leszek:/ nem akarunk még babát....
2013. szept. 7. 09:01
 12/24 Kávétejszín ***** válasza:
Én úgy látom, hogy negatív.
2013. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen,mikor fényképeztem már negatívnak látszott,írtam is hogy szabad szemmel csak a fényre forgatva látszik hogy van ott valami,amire szerintem is badarság pozitívot mondani.. de már 2 csík van azóta,nem túl erős,halvány de szemmel jól kivehető és rózsaszín a 2.csík... o.O félek,mert nem késik még van 1-2 napot a menzeszig,csak ráéreztem és vettem egy tesztet...majd megpróbálok feltenni képet a mostaniról.Igazából most már az zavar,hogy a régi negatív tesztjeim,negatívak is maradtak.Ez utólag de előjött a 2. vonalka így elvileg volt annyi hcg a szervezetemben hogy időn túl de 2 csík legyen? o.o
2013. szept. 7. 09:47
 14/24 A kérdező kommentje:
2013. szept. 7. 10:00
 15/24 A kérdező kommentje:
2013. szept. 7. 10:01
 16/24 A kérdező kommentje:
Élőben tényleg látszik a rózsaszín! lehet a kép nem adja ki annyira,de ott van:/
2013. szept. 7. 10:02
 17/24 anonim ***** válasza:

Ez csak a száradási csík. Mindig van sajnos rajta, és inkább szürke nem pedig piros.

Ha sima vízbe teszed a tesztet is lesz rajta....

2013. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Épp tegnapelőtt tettem fel ilyen kérdést,és mintha magamat hallanám,pont így vagyok én is.X-epil eddig mindig full nega,most meg van 2 halvány csikos tesztem....nem tudom,kiváncsi vagyok neked mi lesz a vége,nekem 2 nap van a nem vártig.Idegtépő két nap...
2013. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ezt kérdeztem én is nemrég és pont úgy vagyok mint te,és nekem is 2 nap van vissza.Kíváncsian várom a fejleményeket,mert én sem értem mi van.

2013. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
:)rendben,mindenképen meg írom mi lett végül... hétfőn tesztelek megint,addig megy a para :/
2013. szept. 7. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!