Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-Epil teszt! Most ez mit jelent?

X-Epil teszt! Most ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Most reggel csináltam egy x-epil tesztet és volt először egy 2. csíkocska,de mire kijött teljesen a kontroll vonal eltűnt.Aztán időn túl egy nagyon halvány 2. csíkocska megint megjelent..Korán teszteltem mert csak holnap kellene megjönnie,csak kíváncsi voltam,mivel nem tervezett baba lenne és gondoltam 2teszt van a dobozban,hátha kiderül valami.:) Engem igazából az érdekelne hogy most ez nem reális eredmény és nem érdemes törődjek vele?vagy másnak lett belőle pozitív napok múlva?

2013. szept. 7. 06:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez negatív,legalábbis a képen teljesen annak látszik.
2013. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
MEGJÖTT!! :D
2013. szept. 8. 10:34
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi tunetem... Pedig a baba novoget... Izgulok en is miatta... Kedden nezunk szivhangot.

Se mellfajdalom se hasszurka se hanyinger se faradtsag... Mintha semmi nem lenne...

Fiamnal meg total kesz voltam mindentol!

2013. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Most olvasom csak hogy megjott... Sajnalom!
2013. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!