Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás első napjaiban...

Beágyazódás első napjaiban már lehetnek tüneteim?

Figyelt kérdés
Kb az első napokban lehetek ha sikerült a baba.Fáj a fejem a melleim is érzékenyek és hányingerem is van időközönként.Volt valaki akinél ilyen korán jelentkeztek a tünetek?
2013. szept. 8. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehetséges
2013. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor volt a beágyazódás nálam, a mellbimbóim nagyon fájtak. Soha nem éreztem ilyet. Egyszer a párom is kapott majdnem egy nyaklevest, mert hozzá ért a mellemhez. Iszonyat fájt. :) A másik fura dolog, hogy erős menstruációs görcseim voltak. Nekem csak azon a napon szokott a görcs előjönni, amikor meg kell jönnie. Gondoltam is rá, hogy nah akkor most lehet, hogy korábban jön meg. Akkor lett egy kicsit fura a dolog, amikor már négy napja görcsöltem és akkor sem véreztem, amikor már kellett volna jönnie a menzesznek. Ekkor lett pozitív a tesztem is. A hányinger még nem lehetséges, mert még nem termelődhetett annyi hormon, hogy az ilyen tünetet okozzon. Ennek ellenére, lehet, hogy összejött a baba :) Kívánok minden jót!
2013. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A beágyazódáskor szerintem nem lehetnek terhességi tünetek. Nekem sem volt. Annyi volt,hogy kicsit fájt a hasam,mintha meg akarna jönni,este pedig szaladtam pisilni és láttam,hogy kicsit barnás színű.Így most már tudom,napra pontosan mikor ágyazódott be. :D Utána viszont semmi,se vér,se barnázás,semmi. A tipikus,megszokott mensis érzések csak. :) De mindenki más. :)
2013. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Hát remélem sikerült:)
2013. szept. 10. 18:01
 5/7 anonim válasza:
Írd majd meg,hogy sikerült! :) Megy a drukk!
2013. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megírom mindenkép:)ha sikerült ha nem:)
2013. szept. 11. 16:33
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem sikeült:(ma megbetegedtem:(
2013. szept. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!