Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik próbálkozós hónapban...

Hányadik próbálkozós hónapban sikerült teherbe esned az első babáddal?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek, trükkötök a sikerre? :) Ma teszteltem negatívat, elszomorodtam, szeretném,ha ez a hónap már sikerülne!
2013. szept. 10. 10:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
2. hónapban, 2011. szeptemberében. Tavaly júniusban született a fiam. Semmi trükk nem volt, éreztem mikor van peteérésem és akkor voltunk együtt.
2013. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
1. hónapban
2013. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nekünk is az első hónapban összejött, de szerintem azért, mert totál nem is hittem benne, szóval nem görcsöltem.

Pedig nézegettem ovulációs mikroszkóppal, hogy mikor van peteérésem, úgyhogy jókor voltunk együtt. De ezzel egyidőben egyik baráti összejövetelről estünk a másikra, szóval még alkoholt is ittam...

Erre sikerült...és makk egészséges, 1,5 éves kis csitri :D

2013. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mindkét baba a2.hónapban sikerült. Én mindig feltettem szeretkezés után a lábam a falra egy kis ideig. :-) Meg jól belehúztunk és szinte minden nap próbálkoztunk.
2013. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az első hónapban, de szerintem az segített, hogy nem görcsöltünk rá. Úgy voltunk vele, hogy úgyse jön össze elsőre, belevágunk a házfelújításba meg minden. Hát most azért bele kell húznunk, mert novemben jön a bogyó. Bár utólag visszagondolva azért annyit megtettünk, hogy a tél miatt szedtük a vitaminokat.
2013. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

de jó itt mindenkinek, hogy elsőre/másodikra összejött.

mi 9 hónapot vártunk.

2013. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Majdnem két év után sikerült, 7 hét múlva érkezik :-)
2013. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

30. hónapban, szóval nem szabad feladni, minden várakozást megér, és felülmúl :)


13+4 hkm

2013. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

8. hónap h próbálkozunk de semmi :(


nagyon szeretnék babát, ti ittatok babavárás előtt vmi teát ami segített ebben? Vitamint is szedek..

2013. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
2. hónapban és 38 évesnek vagyok:)
2013. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!