Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik próbálkozós hónapban...

Hányadik próbálkozós hónapban sikerült teherbe esned az első babáddal?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek, trükkötök a sikerre? :) Ma teszteltem negatívat, elszomorodtam, szeretném,ha ez a hónap már sikerülne!
2013. szept. 10. 10:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
9 hónap várakozás után, szombaton lett pozitív a tesztem, én 23 vagyok a párom 33, 7 hónapon keresztül mindent bevetettem a teáktól kezdve, hőmérőzésen át, a gyertyaállásig, eléggé rá voltam görcsölve, aztán augusztusban el voltunk nyaralni, abban a hónapban ez lekötött, nem gondoltam annyit a babaprojektre, aztán megint megjött, és elkeseredtem, és azt mondtam nem foglalkozoik vele ha most is megjön elmegyek dokihoz és megnézetem magam, és tesség egyből sikerül, szóval tényleg idegesítő ha azt mondják ne görcsölj rá de van benne valami, kitartás, jaaa és az utólsó 2 honapban szedtem Evitamin+folsav kombinációt, lehet az is közrejátszott
2013. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a második hónap, bár sajnos nem lesz baba, mivel csak a 7. ciklus napomon voltunk együtt:( De nektek hajrá! :)
2013. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
10.
2013. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
nekünk 2. hónapban jött össze de sajnos elvetéltem :( elsö babánk lett volna :(
2013. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Első baba 2. hónapban, a másodikkal most próbálkozunk :) Ez az első hónapunk. Én 23 vagyok.
2013. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!