Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt szeptember 1. -én...

Kinek volt szeptember 1. -én p. é. -je? Ki nem várja most hétvégére?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 10:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én péntekre nem várom,de ma reggel csináltam egy tesztet és negatív lett :( remélem addig változik!te teszteltél már?
2013. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még nem mertem... :) Szerintem túl hamar tesztesztél... azt mondják leghamarabb a nem várt napján lehet. És még akkor is lehet hogy negativ. Én csinálok egyet vasárnap. Remélem pozitiv lesz!!! :) Szoritok hogy neked is sikerüljön!!!
2013. szept. 11. 11:10
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 1-én volt pém, de én ma nagyon halványat teszteltem. Pont utánad tettem fel a kérdést, hogy ki hogy látja a csíkomat. De nekem 17.én kellene megjönnie...így nem értem a halvány csíkot, de nagyon vágyom rá, hogy erősödjön, és tényleg ott legyen a baba, méhen belül!!!

Szorítok neked vasárnapra a teszthez!!!

2013. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

első vagyok,hát bízom benne hogy ott lesz a másik csík is.

második neked pedig gratula!milyen tesztel csináltad?

2013. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Gravi hcg. De majd akkor örülök nagyon, ha látszik szép egyformán mindkettő csík!!!

Szurkolok nektek!!!

2013. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a halvány csik is csik! sógornöm is terhes.. ő már a 6. hónapban van. és neki is csak nagyon halvány csik volt. Pedig 5 hetes volt mikor kiderült. mondta h annyira halvany volt a csik h alig lehetett latni. ugy gondolta h negativ. elment a dokihoz es az megállapitotta h 5 hetes...
2013. szept. 11. 12:14
 7/15 A kérdező kommentje:

szoritok nektek csajok!!! én vasárnapra nem várom... úgyh majd akkor tesztelek... remélem nem csak késni fog... :( de legalább már lenne akár egy halvány csikocskám... :)

úgy izgulok... :)

2013. szept. 11. 12:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Én szombat-vasárnapra nem várom, de ma már elkezdődött a barnázás :(((( És a ma reggeli teszt negatív. Szóval megint nem sikerült :( már nagyon el vagyok keseredve, remélem ti több szerencsével jártok!
2013. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
lehethogy csak korán teszteltél... ne csüggedj... a barnázás meg leheth a beágyazódás miatt van... nekem nem volt
2013. szept. 12. 08:37
 10/15 A kérdező kommentje:
POZITIV!!!!! igaz még halvány, reggel tesztelek újra :)
2013. szept. 13. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!