Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A második csík mi lehet? Nem...

A második csík mi lehet? Nem egyértelmű nekem. Ha baba lenne, nem vastagabbnak kellene lennie? Vagy az hogy 11. napon csináltam befolyásolhatja? Kép lent.

Figyelt kérdés

Felteszem a görbémet is hozzá, hátha ebben is segítene valaki, hogy ez miért ilyen?

[link]

És a kép: [link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 11. 10:56
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Halvány rózsaszínű a második csík.

Nézegettem most itt a kérdések között, és volt egy két emberke, akinek áttették negatívba, és ott is látszódott a másik csík. Akkor ha látszik, akkor az terhességet jelent?

2013. szept. 11. 11:59
 22/30 anonim ***** válasza:
Nekem a száradási csík is látszott negatívban... ez egy nagy hülyeség, hogy emiatt átrakják.
2013. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
2013. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Bár ha halvány rózsaszín és nem szürke, akkor van rá esély hogy korai halvány pozi teszt.
2013. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

hát ha rózsaszín, akkor elvileg nem lehet száradási csík.

Nekem soha az életben nem volt száradási csíkom, csak akkor volt rajta második csík, még ha halvány is, ha terhes voltam.

Itt az egyik képem, amit 4 nappal menzi előtt csináltam.

Ez is nagyon halvány, de élőben egyértelmű volt, hogy rózsaszín.

[link]

Szóval bármi lehet, de ha rózsaszín, azt mondják az nem lehet száradási csík.

2013. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ezt a képet megosztottad velem...akkor így nem is élem bele magam....pedig annyian azt írták, hogy ha látszik negatívban akkor tuti terhességet jelez...sajnálom hogy nálad nem az lett....

Így én sem kergetek hiú ábrándokat.... :(

2013. szept. 11. 12:05
 27/30 A kérdező kommentje:
Amúgy a száradási csík milyen színű? Szürke teljesen? És az pár perc múlva már látszik? És miért jön elő....akkor nem jó a teszt? Vagy jó, csak mégis átlátszik? Húúúú bocsi a sok kérdésért, de most össze zavarodtam..és kezdek elszomorodni.... :(
2013. szept. 11. 12:08
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekem szürke volt, és igen látszott pár percen belül (még a kiértékelési időn belül). Ha rózsaszín tutira, akkor viszont azért van remény, de még tényleg ne éld bele magad.
2013. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ja igen és azóta már volt igazi csíkom is :))) Ma már 2 éves nagyfiú :)))))
2013. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Bejelölné vki nekem a 2ik csíkot a képen? Én az égvilágon semmit sem látok... :(
2013. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!