Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Undor a kávétól, egyértelmű,...

Undor a kávétól, egyértelmű, hogy fiú lesz?

Figyelt kérdés

Nagynéni,nagybácsik(mármint az enyémek), a nagy tapasztalatukkal megállapították,hogy ha undorodom a kávé szagától, tuti kisfiam lesz.


De a lányomnál is ez volt, ugyhogy erre nem alapoznék.


Nektek észrevétel


9 heteske


2012. jan. 25. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányomnál nem bírtam a főzött kávé szagát,ízét csak a kavarósat bírtam inni.
2012. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont most válaszoltam egy hasonló kérdésre (az hányós volt), neked leírom ugyanazt. Nekem 3 fiam, 2 lányom van, és a kávéval speciel mindegyiknél úgy voltam, hogy muszáj volt innom egyet reggel, különben nem találtam el a kocsimig. Szóval nem nemfüggő, hanem gyomorfüggő a dolog.
2012. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az előbb volt hasonló kérdés, én is olvastam. Szóval, nem is értem, mire alapozzák ezeket??
2012. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

első fiam apjára hasonlít, aki nem kávézik, én sem bírtam a kávét terhesen. Még szoptatás alatt sem ittam!!

Bezzeg a második gyerekkel ittam, amint megfogant :) kívántam, rám hasonlít :) és a kávé ellenére jobb alvó.

2012. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

két fiam van, mindkettőnél undorodtam az első 3 hónapban a kávénak a szagától is (pedig imádom amúgy)

nem tudom, hogy ha lányom lett volna, akkor is így lett volna, ki tudja :)

2012. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányomnál undorodtam a kávétól, a fiamnál meg ittam, szóval erre ne adj.
2012. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisfiam van, a terhesség alatt, szoptatás alatt, most is imádom a kávét.
2012. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem úgy néz ki kisfiam lesz és nincs semmi bajon a kávétól. Ez is ugyan olyan babona mint a többi.

2012. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanolyan babona mint a tobbi ezer meg ezer.

Kisfiam lesz es imadom a kave illatat. Neha meg iszom is 3in1-et jo sok tejjel.

Szerintem nem lehet ilyenekre alapozni.

31 hkm

2012. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességem alatt simán meg tudtam inni a kávét. Van egy lányom és egy fiam a pocakban. :)
2012. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!