Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincsenek mensis gorcseim...

Ha nincsenek mensis gorcseim es mar kesik, az utalhat terhessegre?

Figyelt kérdés
Nekem percre pontosan szokott jonni,es most mensis gorcseim sincsenek pedig elotte ket nappal mar szokott lenni,egy napja kesik,tunetem csak annyi h sokszor kell pisilnem,az este csinaltam tesztet,nega lett de lehet h azert mert sok colat meg sok vizet ittam,es surun jartam a wcre,es ha holnapig nem jon meg csinalok reggel egy masikat,csak kivancsi vagyok h volt e mar igy vki,mert mindemhol azt olvastam h nekik volt olyan mindjart megjon erzesuk,ja es meg annyi h feszulo es puffadsag erzest erzek a es kicsit kemenyebb a hasam.

#menstruáció #késés #negatív #puffadtság #suru pisiles #kemeny alhas.
2013. szept. 11. 11:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Amig nem jon meg,van remeny:) majd ird meg h mi lett,szoritok neked.
2013. szept. 12. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!